Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek a hibája amiért ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek a hibája amiért ezt képtelenek vagyunk megbeszélni?

Figyelt kérdés

Röviden szeretném megfogalmazni problémámat.Van egy felnőtt fiam,menyemmel tőlünk 213 km-re élnek.Kis menyem babát vár,veszélyeztetett terhes.Ezért pár hetente el szoktam menni hozzájuk hétvégére segíteni.Olyankor nagytakarítást végzek,több mindent főzök és lefagyasztom,ilyesmi.

Férjem (aki nem a fiam apja)egyre inkább nehezményezi ezeket a látogatásokat,leginkább azért amiért ott is alszom.Ő nem akar jönni,igaz nem is hívták.Az én segítségemre van szükségük.

Férjem azt mondja ez nem normális hogy ilyen távolságba nekem kell menni segíteni.Az is problémája hogy a kis menyem apukája lakásában alszom mert ott van hely.Ez ugyanabban az utcában van ahol fiamék is laknak,és családos ember,nem egyedül él.Mégis tudom hogy férjem féltékeny rá,ennek már hangot is adott.

Oda jutottam,már előre félek ha újból megyek,plusz férjemnek az sem tetszik hogy ezeket a látogatásokat nem beszélem meg vele.Nem értem minek beszélném ha tudom nem fogja akarni hogy menjek.

Nem a fiammal van baja vagy a menyemmel,hanem azzal hogy a fiam apósa lakásában alszom,meg a távolság.Azt mondja ilyen messziről nem nekem kell megoldani a segítséget.

Ez a helyzet megmérgezi a házasságunkat,nem tudjuk megbeszélni csak csúnyán összeveszünk rajta.Ide jutottunk.

Én úgy gondolom ő a hibás,de érdekelne van itt olyan aki engem is hibáztat az egyre rosszabb kapcsolatunk kialakulásában?


2021. ápr. 27. 15:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
27%
Szóval rendszeresen előfordul, hogy te egyszemélyben eldöntesz valamit, és a férjed a hibás, amiért ezt szóvá meri tenni. Furcsa felfogásod van a házasságról.
2021. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Ha ebbe nem tudna belekotni, belekotne másba. Olyanba, amit/akit szeretsz, foglalkozol vele. Pl. növények, allatok, szomszéd, bárki - bármi. Csak irigy és frusztrált. Biztos, h konkrétan nem ez a baja, amit leirtál, hanem az, h vmi/vkik fontos/ak neked rajta kívül. Ne hagyd magad.
2021. ápr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%

A férjed beszűkült, nem akar egyedül lenni egy percre sem.


Ez egyre rosszabb lesz. Sajna előfordul idősebb korban, hogy meghülyülnek a zenberek. Amúgy én pl nem foglalkoznék vele, hogy hívták vagy nem, ha ez ennyire zavarna, akkor mennék én is és ellennék valahol, amíg te segítesz. Nem is tudnának róla a gyerekek.


De ő ezt sem akarja, mert annyira be van már állva. Ő egyszerűen csak azt nem akarja, hogy te menjél.

2021. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Származik valami konkrét kára a férjednek abból, hogy segítesz a fiadéknak? Sok pénzbe kerül az utazás? Vagy neki nem lesz mit addig enni? Vagy ő szeretne programot veled akorra?
2021. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
49%

Kedves tőled hogy segitesz. A fozest nem ertem igazabol. Lehet menut rendelni, nem egy horribilis osszeg. Meg ugye ott a fiad...

Takaritani o is tud, meg a menyed apja is. De ugye tudjuk a nok felmosoval a kezukben szulettek..

Amugy tenyleg aranyos h segitesz csak lehet mashogy kene. Lehet hogy a parod is jobban erezne magat ha legalabb neha hívva lenne. Így azert gáz.

2021. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
A fő kár az, hogy nem vagy mellette. Az időt sajnálja a férjed. Ne menj és kész, ennyit szeretne.
2021. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%
Igen #6. Össze kell nőni, ez tök egészséges... Nem is szabadna más gondolata legyen, csak a férje...
2021. ápr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul fogalmaztam.Nem dönthetek csak nélküle mivel nem akarja hogy menjek.Ő nem is akar jönni,de nem is hívták.Úgy gondolom leginkább féltékeny menyem apjára,de férjemet zavarja igen hogy pénzt és időt(egy egész hétvégét)szánok rájuk miközben vele is csinálhatnék programot.

Nem az a baj hogy nem bírja az egyedüllétet,ellentétesen dolgozunk akkor sokat van egyedül.

Nekem meg amiatt is muszáj mennem hogy kis menyem szülei is sokszor segítenek,hogy nézne az ki hogy én meg nem.

2021. ápr. 27. 16:20
 9/28 anonim ***** válasza:
51%
Ellentétesen dolgoztok, tehát alig van időtök egymásra. Amikor meg végre együtt lehetnétek, elmész egy teljes hétvégére. Úgy tűnik, máshogy gondolkoztok a házasságról, aminek nem lesz jó vége. (1-es vagyok.)
2021. ápr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
21%
Ha engem nem hívnak valahova en se mennek, ezen mi lep meg?
2021. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!