Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek a hibája amiért ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek a hibája amiért ezt képtelenek vagyunk megbeszélni?

Figyelt kérdés

Röviden szeretném megfogalmazni problémámat.Van egy felnőtt fiam,menyemmel tőlünk 213 km-re élnek.Kis menyem babát vár,veszélyeztetett terhes.Ezért pár hetente el szoktam menni hozzájuk hétvégére segíteni.Olyankor nagytakarítást végzek,több mindent főzök és lefagyasztom,ilyesmi.

Férjem (aki nem a fiam apja)egyre inkább nehezményezi ezeket a látogatásokat,leginkább azért amiért ott is alszom.Ő nem akar jönni,igaz nem is hívták.Az én segítségemre van szükségük.

Férjem azt mondja ez nem normális hogy ilyen távolságba nekem kell menni segíteni.Az is problémája hogy a kis menyem apukája lakásában alszom mert ott van hely.Ez ugyanabban az utcában van ahol fiamék is laknak,és családos ember,nem egyedül él.Mégis tudom hogy férjem féltékeny rá,ennek már hangot is adott.

Oda jutottam,már előre félek ha újból megyek,plusz férjemnek az sem tetszik hogy ezeket a látogatásokat nem beszélem meg vele.Nem értem minek beszélném ha tudom nem fogja akarni hogy menjek.

Nem a fiammal van baja vagy a menyemmel,hanem azzal hogy a fiam apósa lakásában alszom,meg a távolság.Azt mondja ilyen messziről nem nekem kell megoldani a segítséget.

Ez a helyzet megmérgezi a házasságunkat,nem tudjuk megbeszélni csak csúnyán összeveszünk rajta.Ide jutottunk.

Én úgy gondolom ő a hibás,de érdekelne van itt olyan aki engem is hibáztat az egyre rosszabb kapcsolatunk kialakulásában?


2021. ápr. 27. 15:42
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Azért nem alszom náluk mert kezdettől úgy volt hogy mivel fiam apósánál jóval több hely van ott alszom.Először férjemet is hívták,de ő csökönyös és egyáltalán nem akar ott aludni.Zavarja az esténkénti kis italozás,ami szerintem csak az illemről szól hogy megvendégelik a vendéget.

És hát valamiért féltékeny kis menyem apjára,azért sem jön velem mert nem akar náluk aludni.Azon meg hogy én ott alszom már rengeteg vita volt.

Pedig a gyerekek is ott szoktak aludni ilyenkor,van hely mivel a másik két gyerekük külföldön él,már nem laknak ott.

Férjem nem társasági típus,kettesben szeret velem kikapcsolódni.Mivel nem is iszik mint más férfi,nehezére esik jópofiznia ilyenkor.Legalábbis ő így mondja.Ezért nem jönne velem ha hívnák se,nem akar ott aludni fiam apósánál.Én máshogy nem tudom megoldani,több mint 200 km,muszáj ott aludni.Minek jöjjek haza estére ha ezzel a megoldással egy helyet két napot tudok segíteni.

Bosszantó hogy férjem ezt nem érti meg,ő nem segít annyit saját gyerekének,csakhogy az övé valahogy más,nem is igényli.

2021. ápr. 27. 18:49
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja ertem, nem is akar. Hat igy mas.eleg maganak valonak tunik. Eloszor azt hittem azert csinalja mert nem hívtak. De akkor ilyen.
2021. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Savlekotő ***** válasza:
Tudat alatt te örülsz ha mehetsz,rémesen búval baxxott önző férjed lehet..
2021. ápr. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nem tudtok kozelebb koltozni?
2021. ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ha esetleg a fiadéknál aludnál, lehet a konfliktust fel tudnád oldani a férjeddel. Már ha valóban csak ez a problémája. Ha nem, az is kiderülhet...
2021. ápr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Minden választ köszönök!A férjem egyébként jó fej volt sokáig,annak ellenére hogy valamiért null toleranciája van az alkohollal szemben.Az a társaság ahol isznak,már zavarja.Nem érzi velük jól magát.

Míg fiam meg nem nősült és menyem nem lett terhes,alig vitatkoztunk.

Azóta vannak egyre gyakrabban a viták mióta fiamékhoz megyek,leginkább valóban az a baja hogy ott is alszom.

Közelebb költözni meg végképp nem akarna,neki nem hiányzik a fiam és az ottani új rokonok még annyira sem.

Van amikor magamat is hibáztatom,mégis leginkább őt a kialakult helyzetért.

2021. ápr. 28. 13:37
 27/28 anonim ***** válasza:

neki nem hiányzik a fiam és az ottani új rokonok még annyira sem. - a férjed egy tahó, röviden és tömören.


Nem azért, mert utálja a mostohagyerekét - nyugi, nem mondja ki, de ez az igazság - hanem mert megsértődik és hisztizik, ha te mész hozzájuk.

2021. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hat nem kell hianyozzon neki, te atmesz, majd este hazamesz hozzá..
2021. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!