Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek a hibája amiért ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek a hibája amiért ezt képtelenek vagyunk megbeszélni?

Figyelt kérdés

Röviden szeretném megfogalmazni problémámat.Van egy felnőtt fiam,menyemmel tőlünk 213 km-re élnek.Kis menyem babát vár,veszélyeztetett terhes.Ezért pár hetente el szoktam menni hozzájuk hétvégére segíteni.Olyankor nagytakarítást végzek,több mindent főzök és lefagyasztom,ilyesmi.

Férjem (aki nem a fiam apja)egyre inkább nehezményezi ezeket a látogatásokat,leginkább azért amiért ott is alszom.Ő nem akar jönni,igaz nem is hívták.Az én segítségemre van szükségük.

Férjem azt mondja ez nem normális hogy ilyen távolságba nekem kell menni segíteni.Az is problémája hogy a kis menyem apukája lakásában alszom mert ott van hely.Ez ugyanabban az utcában van ahol fiamék is laknak,és családos ember,nem egyedül él.Mégis tudom hogy férjem féltékeny rá,ennek már hangot is adott.

Oda jutottam,már előre félek ha újból megyek,plusz férjemnek az sem tetszik hogy ezeket a látogatásokat nem beszélem meg vele.Nem értem minek beszélném ha tudom nem fogja akarni hogy menjek.

Nem a fiammal van baja vagy a menyemmel,hanem azzal hogy a fiam apósa lakásában alszom,meg a távolság.Azt mondja ilyen messziről nem nekem kell megoldani a segítséget.

Ez a helyzet megmérgezi a házasságunkat,nem tudjuk megbeszélni csak csúnyán összeveszünk rajta.Ide jutottunk.

Én úgy gondolom ő a hibás,de érdekelne van itt olyan aki engem is hibáztat az egyre rosszabb kapcsolatunk kialakulásában?


2021. ápr. 27. 15:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
25%
Kis menyedeknek habtakba all mindenki, ami onmagaban nem baj, sot szep hogy segit a csalad, de lehet tul van kisse tolva. Versenges szagot erzek, ezert nem jó a rendelt kaja vagy ha ferfi ragad fakanalat mint masoknal.Az hogy nem beszeled meg vele gáz. Az hogy nem hivják szinten gáz.
2021. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
46%

Na itt van a kutya elásva.

Hétköznap szinte nem is találkoztok a különböző munkarendetek miatt, hétvégén, mikor tölthetnétek együtt is időt, te nem vagy otthon. Ezesetben teljes mértékben megértem a párodat.

Az már csak hab a tortán, hogy ezek szerint csak azért mész a "kis menyednek"segíteni, mert mit fognak gondolni mások, ha nem teszed...

2021. ápr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Ezek sem pont így vannak.Ellentétesen dolgozunk,de hétvégén mindig van 1-2 nap egymással.Kivéve persze ha fiamékhoz megyek.

Valószínű két okból nem hívják.Egyik hogy először hívták,de nem jött mert ott esténként mindig jókedv és kis italozás van.Férjem nem szereti az ilyesmit,nem iszik és kettesben szeret inkább velem lenni.Vagy szülőkkel.Fiam végül is nem a gyereke,egész másképp érez irántunk mint én.Amilyen segítségre leginkább szükségük van azt én tudom megcsinálni nem a férjem.

Nem áll nekik habtákba mindenki,menyeméknél az a szokás hogy a szülők ahol tudják segítik a fiatalokat.Kaja rendelés sokba kerül,van éppen elég kiadásuk,segíteni kell őket.Fiam emellett még nagyon örül az olyan savanyúságnak pl.,egyéb ételféleségeknek amit én tudok elkészíteni.

Ilyenkor én állom a költségeket hogy segítsem őket.

Férjemet ez is zavarja,azt veti a szememre hogy nem szorulnak ránk,hisz fiam jól keres.

2021. ápr. 27. 17:12
 14/28 A kérdező kommentje:
12-es szeretem a fiamat azért megyek,örülök hogy kis menyemmel boldogok.Amiben tudom segíteni szeretném őket.
2021. ápr. 27. 17:14
 15/28 anonim ***** válasza:
27%
Ti hölgyek, mit szólnátok ,ha a férjetek más nőnél aludna?
2021. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
78%
15# ez jó kerdes..bar irta hogy a csalad is ott van.
2021. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Eszem megáll itt néhány hozzászólótól!! Kívánom,hogy nektek se segítsenek a szülők, amikor szükség lenne rájuk!


Egyáltalán nincs probléma azzal, hogy elmész segíteni a saját riadnak és a saját családjának, unokádnak úgymond. Szerintem ez minden szülőnèl alap kellene legyen, hogy ha tud és megteheti, segítsen a fiataloknak ilyen helyzetekben.

Gondolom a fia nem keveset dolgozik, a veszélyeztetett terhes meg nem úgy tudja végezni a dolgokat, mint eddig. Nyilván nem mindkettő otthon lógatja a lábát és várják a szülőket főzni!! Ebben a helyzetben elfèr a segítség, pláne ha a szülők meg is tehetik, pár hetente(!!!) Nem minden hétvégéről van szó!

Kérlek ne hallgass az itt lehurrogó,néhány tuskóra, nagyon jól teszed, hogy mész a fiadhoz, a kapcsolatotok is jobb/szorosabb lesz ettől.

A fèrjed, mivel neki nem saját fia, nehezen èrzi át a helyzetet, másképp biztosan megèrtenè. Beszéld meg vele nyugodtan,hogy nincs mitől tartania, te őt szereted és nem más szándékkal szoktál menni. Bizalmatlansági problémái vannak, mert inkább attól tart, hogy az apósèknál alszol. Ezt esetleg úgy tudnád küszöbölni, hogy valamiképp megoldjátok az alvást a fiad házában arra az 1-2 éjszakára, pl beszereztek egy matracot.

Mindkettőtök több megèrtèst kell biztosítson a másiknak.

2021. ápr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
24%

17, nem azt mondtam en sem hogy ne segitsen, de nem mindegy hogyan teszi. En azt nem ertem minek elb.cni az idot elore fozessel, hogy aztan lehessen fagyasztottat enni. De mindegy nem ez volt a kerdes, mindneki eszik amit akar.

Egyelore az a helyzet hogy a ferj nincs bevonva a dontesbe sem. Kizarva erezheti magat. Azt lehet vitatni hogy jogos vagy nem. Az emberek ott szurjak el a problema megoldasat, hogy ugy allnak hozza a masikhoz hogy nem jó amit erez, ahogy gondolja. Lehet h így van, de attol megvan az az gondolat, erzes es attol h a masiknak azt mondjuk nincs igazad , meg nem szunik meg. A szitut kell kezelni. Nyilvan latja elore ha megvan a baba foleg menni fogsz. Ami alapbol jo dolog, csak tudja hogy ki fog maradni abbol is. Itt mindenkinek engednie kellene kicsit, normalisan megebszelni. Amugy nem biztos h nem tudna segiteni, de ugye eleve el van konyvelve hogy nem, meg hívva sincsen.

2021. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép dolog, hogy segítesz a gyerekednek egy ilyen nem túl kényelmes helyzetben. Nyugtasd meg a férjedet, hogy ez zömében addig tart, amíg a menyed terhes, illetve esetleg gyermekágyas időszakban. Utána majd már ők is utaznak hozzátok néha.

Ha csak a szállással van a gond, akkor azt próbáljátok meg megoldani máshogy.

2021. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Miért nem a fiadéknál alszol?
2021. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!