Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg akarsz házasodni valaha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarsz házasodni valaha?

Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 12:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

Ebből a kérdésből kiindulva kell egy olyant is indítani, hogy aki már volt házas, annak változott-e bármi az életében, vagy házasodna-e újra.

Ugyamis akikkel én beszéltem, azonkál határozott nem volt a válasz.

2021. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
54%
11-e, mi a férjemmel mindketten elváltunk már. Mikor összejöttünk, nem terveztünk annyira összeházasodni, aztán mégis megtettük. Teljesen más, mikor az ember 22-24 évesen jön össze valakivel, illetve mikor 30 fölött, amikor már van élet- és párkapcsolati tapasztalatod. Több embert is ismerek, aki újraházasodtak, és a második sokkal jobban sikerült.
2021. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
96%
Mindig házasságban akartam élni ( ez meg is van 10 éve :), de gyerek soha nem kell!!!
2021. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen felesleges.

Élettársam van, 3 gyerekem, nem hiszem, hogy egy centivel is előrébb lennék, ha 14-15 évvel ezelőtt megházasodom. (Inkább hátrébb, 1-2 millió Forinttal.)

2021. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer elég volt. A papír nem jelent semmit. Hiába volt papír, fűvel-fával csalt. Mostani párommal papír nélkül élünk együtt, de nem hiányzik.
2021. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
15. A mostani partnered is csalhat ugyanúgy, ez nem azon múlik, hogy pasim/ csajom kapcsolat, vagy házasság.
2021. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen 16-os pont ezért nincs szükségem a papírra. Mert könnyebb egy élettársi kapcsolatban azt mondani, hogy akkor ennyi volt, mint egy házasság után. És fordítva, attól hogy lesz egy papír, attól még ugyanúgy tönkremehet a házasság bárki miatt. Tehát én úgy értettem, hogy nem a házasság, vagy papír tart össze két embert, hanem a szeretet, tisztelet, szerelem. :)
2021. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 DR. HOFFMANN GÉZA ***** válasza:
37%
Inkább azt a kérdést tennéd fel magadnak, akarsz-e becsületes kapcsolatban élni pároddal életed végéig (mert ez egy döntés és nem érzelem!), vagy felvállalod, hogy ahogyan Te is megtehetted, de a másik is pont akkor fog elhagyni, amikor akar nem figyelembe véve azt, hogy ez a döntése a másik számára milyen érzelmi következményekkel járhat! A házasság egy életre való elkötelezettség! SZÖVETSÉG! Nem szórakozás. Egy életre kell szólnia Közös célja pedig saját magunk többszörös reprodukálása a gyermekeken keresztül. Az Ő életük alakítása a legszebb feladat, melynek eredményében az igazi élmény a kirepülésük után jelentkezik, amikor láthatjátok, mit adtatok nekik, amit Tőletek láttak azt akartják továbbvinni a saját életükre nézően is. Az életed és mindent ami ezzel jár a másik féllel a házasságban létrejött szövetségeseddel kell megosztanod, és töle függ a boldogságod. Neked őt kell segítened, támogatnod jóban és rosszban, neki Téged! Ha ezt sérül neked kell megtenned mindent ahhoz, hogy a sérülés begyógyuljon, de általa! De ez soha nem lehet a válással való fenyegetés! Ezt a szót még csak megemlíteni sem szabad, mert véget vet mindennek, amit addig felépítettetek. Ha nincs meg ez az elkötelezettségetek és előrelátásod, csak egy olyan ember leszel, aki mások ágyától ágyáig jársz keresve mindazt, amit csak pillanatokra fogsz megkapni, de az azt követő időben a szenvedés lesz osztályrészed.
2021. máj. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó ez elég nagy baromság. Tehát nekem tűrnöm kellett volna, hogy ő ágyról-ágyra jár, pedig otthon is megkapott mindent, és mivel gyerekem van, ezért szűnjek meg ember lenni????

Ha nincs kölcsönösség, akkor megette a fene az egészet. Én hiába tettem meg a volt férjemért mindent, ha ő leszerta a házasságot, a gyereket, az én érzéseimet. De nekem maradnom kelett volna ebben, mert a házasság örökre tart? Hát nem....


Testvéreméknél nincs házasság, mégis már 10 éve együtt vannak és közösen nevelik a gyereküket. Az elköteleződés a fejben és szívben dől el, nem a hazug szavakban, amit az oltár, anyakönyvvezető előtt kimondunk. Nem szükséges hozzá papír.

2021. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
93%
"Meg akarsz házasodni valaha?" - eszem ágában sincs... 24 éve együtt vagyunk a párommal, miért akarnánk elrontani azt, ami jól működik?
2021. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!