Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lassan elhihetem, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan elhihetem, hogy a férjem csak bántani akart?

Figyelt kérdés
A férjemtől mindig azt kaptam, hogy kövér vagyok, dagadt vagyok, hogy nézek ki. Tény, hogy híztam az együtt töltött évek alatt. Szerinte egy ilyen nő, mint én, senkinek nem kellene. Évek alatt leépítette az önbizalmam. Most külön élünk 3 hete. 3 hét alatt két pasi környékezett meg. Tudom, hogy csak szexet akarnak. De a tudat, hogy ezt a ronda testet akarja valaki. Mondták, hogy ki vagyok virulva, hogy milyen szép vagyok így, hogy mosolygok. De a férjem szavai is a fülemben csengenek, hogy egy férfinak úgyis csak szexre kellenék. Persze amellett, hogy lehúzott, hogy milyen ronda és gusztustalan vagyok, elvárás volt a rendszeres, eget rengető szex, elvárás volt, hogy én mindent megtegyek. De sosem értettem, hogy ha gusztustalan vagyok, akkor miért akar velem szexet? Mert nem volt más?
2021. máj. 11. 06:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
45%
A férj egy szánalmas szar, aki csak le akart húzni. Szereteből meg jóindulatból nem viselkedünk így a másikkal. Meg érdekes, ha annyira nem jöttél be neki, miért nem elhagyott az egetrengető szex helyett? Szerintem az ő önbecsülése a béka segge alatt van, megpróbált arra a szintre lehúzni téged is, hogy nehogy elhagyd valaha is. Ez is erre utal, hogy te csak szexre kellhetsz egy pasinak... nagyon szánalmas ez a manipuláció. Van akinek a teltebb nők jönnek be, tudom hihetetlen, de mégis. Eszedbe ne jusson visszamenni hozzá. Én a helyedben jókat szexelnék palikkal, közben elkezdenék fogyózni (magam és az egészségem miatt) aztán jól pofán röhögném a kedves férjet. Keressen magának egy megfelelő alakú asszonyt. De úgyse fog, mert magát még nálad is kevésbé becsüli.
2021. máj. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezen mentem át. Hozzáteszem 62 kg voltam 172cm-hez. De szépen leépitette az önbizalmam. Még ma is ennek a levét iszom pedig 7 éve elváltunk.

Azóta a 2. kapcsolatban vagyok és nem csak szexre kellek.

2021. máj. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Igen, azt várta el tőlem, hogy úgy nézzek ki, mint 20 évesen. Úgy, hogy ő sem néz úgy ki, mint akkor. Engem nem érdekel, hogy már nem olyan a teste. Sokkal többet jelentett volna, ha családapaként viselkedett volna. Ha nem abban merül ki, hogy sosincs otthon, mert dolgoznom kell. Holott láttam azt a híres nagy munkát, hogy a haverok ott voltak és ment órákig a rihi-röhi.
2021. máj. 11. 08:11
 14/23 A kérdező kommentje:
Igen, egyébként úgy várta el azt, hogy lefogyjak, hogy ő hizlaló kajákat várt el, hogy főzzek. Úgy, hogy tudta, hogy magamnak nem fogok külön főzni, ő pedig nem ott hajlandó megenni a diétás kaját.
2021. máj. 11. 08:14
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan exem hogy allandoan kritizalt meg beszolt (es voltam 45 kg!), már azt sem tudtam mit tegyek mindig en ereztem magam a rondának meg sz.rnak aki neki soha nem elég jo(egy pici anyajegy miatt is kaptam az ívet hogy fuj..), azt hittem neki biztos valami topmodell kellene valojában, erre szakitas után összejött egy elhizott sminktelen szemüveges x lábu nővel!!

Majdnem hanyatt estem mikor meglattam.



Az ilyen dolgok sztem soha nem arrol szolnak valojában, hogyan nezel ki, hanem arrol hogy szimplan nem szeret. Köcsög gyökér.

2021. máj. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
*vagy saját magukkal van problémájuk amit a nore vetitenek ki. Exemnek valszeg nem volt onbizalma mellettem ezert allandoan lehordott hogy jobbnak higgye magàt azáltal.
2021. máj. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
24%

Én hagytam el nőt, mert elhízott. Számomra mindig is fontos volt az egészséges életmód, beleértve az étkezést is. Nem védem a férjed, de én is kértem szépen, kértem csúnyán, a végén már könyörögtem, hogy ha már a szexuális életünket leszarja, legalább a saját egészségéért tegye meg.

Sokan nem tapasztalják meg azt, amikor a párjuk szép lassan tönkreteszi magát és rögtön jönnek az ítélkező szövegek.


Szóval kérdező, a férjed stílusával és hozzáállásával gond volt, de a te elhízásoddal is. Nem kenheted rá, hogy miatta híztál el ennyire, ilyen nincs. Én a kórosan kövérre hízó exem mellett még keményebben edzettem mert Nekem fontos volt az egészségem. Az elhízás nem törvényszerű. Semmi köze nincs a korodhoz. Én maholnap 40 leszek és soha nem volt még ilyen alacsony a testzsírszázalékom.

2021. máj. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
59%
#18: légy magadra büszke, biztos remek életed van, hogy csak a sportnak élsz, vannak, akiknek más a szellemi színvonal, mint hogy állandóan a konditerembe járjon kikapcsolódni.
2021. máj. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Igen, én is benne vagyok, hogy meghíztam. És benne van az összes hormonális probléma, ami az évek alatt előjött. Benne van egy terhesség. Benne van a bánat evés. Benne van az, hogy mikor könyörögtem, hogy vigyázzon a gyerekre, míg elmegyek futni vagy edző terembe. Ekkor az volt a válasz, hogy nehogy azt gondoljam, hogy vigyáz a saját gyerekére, oldjam meg, ahogy akarom. Na nekem itt ment el a kedvem az egész sporttól. Mert azt várta, hogy hajnalban keljek, menjek futni, legyen reggeli, délre ebéd, tisztaság, rend, néma gyerek, szexi feleség, persze dolgozzak is, mert keressek pénzt. És én mindennek meg akartam felelni. Én pedig elvesztem valahol.
2021. máj. 11. 08:41
 20/23 anonim ***** válasza:
28%
#19 Nem sikerült felfognod, amit írtam. Miért csak szélsőségekben tudsz gondolkodni? Az egészséges életmód nem azt jelenti, hogy csak a sport érdekel és állandóan konditerembe járok. Igen, zavart, hogy a párom tönkreteszi az egészségét. Ennek egyébként semmi köze a szellemi színvonalhoz, inkább ahhoz van köze, hogy mennyire vagy igényes magaddal szemben.
2021. máj. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!