Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhihetem, hogy ilyen jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhihetem, hogy ilyen jó ember a párom? (Férfi)

Figyelt kérdés

A párom egy olyan ember aki szemmel láthatólag és őszintén tiszteli embertársait annak ellenére hogy nem szereti őket (igen furi, szerinte egyre hülyébbek és romlottak).

Mindenkivel tisztelettudóan beszél legyen szó tényleg akárkiről. Kedves, mindenkinek felajánlja a segítségét, akár vadidegen akár ismerős. A nőket nőként tiszteli, felháborodik ha olyat hall ahol valaki nőket bánt, nem szeret veszekedni, mindent nyugodtan próbál elrendezni. Másoktól is hallottam már hogy milyen jó a lelke stb.

A kérdés (és hirtelen témaváltás sorry) hogy ha valaki ennyire úgymond "tiszta" lehet e hűtlen? A gyanúm okát kérlek ne kérdezzétek, mert nagyon bonyolult, próbáljatok így választ adni. Tudom ettől nem ismeritek őt, de úgy általánosságban. Ha valaki nem akar ártani másoknak, lehet hűtleb?


2019. júl. 26. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, senki nem tökéletes. Én ismerek olyan férfit, aki empatikus, kedves, segítőkész, de ha úgy adódik, elcsábul. Persze utána bűntudata van, de az a tényen nem változtat.
2019. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Oh, hát persze.

Ezt is kedvesen csinalja, merr jár neki.

2019. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
De amúgy miből gondolod, hogy hűtlen?
2019. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Lehet persze, a kettő nem zárja ki egymást. Nincsenek szent emberek.

Csak az egyszerű lelkek idealizálnak mindent, főleg úgy hogy alig ismeri elkönyveli "jó vagy rossz embernek"

2019. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Lehet.
2019. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

"őszintén tiszteli embertársait annak ellenére hogy nem szereti őket (igen furi, szerinte egyre hülyébbek és romlottak"


Ez már így nem illeszkedik,az amit gondol,és ahogyan cselekszik.Szóval képmutatás az egész ember.Így igen,szerintem simán megtörténhet,hogy hůtlen.

2019. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
És szerintem mentális gondjai lehetnek.(6)
2019. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
na, ismerek egy ilyen kis cukimukit, a világ nyugalmát adja elő mindenhol, közben idegbajt kapott, mert nem mentem el valahova, ahol mondtam, hopgy TALÁN ott leszek....amúgy simán lehet
2019. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Bárki elcsábulhat. Még én is. Pedig nagyon rendes vagyok.
2019. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen színészek a legnagyobb férgek. Btw, nem ettől függ, hogy megcsal-e, szóval, ha konkrét dolog miatt merült fel a gyanú, akkor azt kéne leírni, mert ez így értelmetlen.
2019. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!