Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ez mennyire normális 2 ember között? Párkapcsolat vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, hanem a legjobb barátnőmről. Már lassan 7 évet "együtt van" egy férfival, de tulajdonképpen mindketten egyedülállónak vallják magukat, egymást pedig "régi csoporttársnak" (egyetemen találkoztak). Azért van így, mert a férfi nem akar elköteleződni, viszont egyikük sem nőzik/pasizik, tudnak egymásról mindent. Lefekszenek egymással naponta, de külön hálószobájuk van, mert már össze is költöztek fél éve. Én ezt nem értem, barátnőm meg vállat von és nevet. Szerintetek mi ez??? Ja és nagyon szerelmes szerintem a barátnőm, néha marakodnak, de mindig visszatértek eddig is egymáshoz, pedig mindkettőjük kifejezetten szép ember, normális iskolával, munkával, szóval nem is az van, hogy nem találnának mást!
2019. júl. 3. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a normális, amit annak éreznek. Nekem több verzió jutott eszembe. Lehet, hogy csak annyi van mögötte, hogy nem szeretik a címkéket, hogy ők most egy pár vagy ilyesmi. Azért ne mondjuk már, hogy valaki nem akar elköteleződni hogyha együtt élnek és nincs nekik senki más. Én amúgy látom az értéket egy ilyen kapcsolatban attól függetlenül, hogy nem megszokott. Végül is ez egy normál párkapcsolat ahol mindkét félnek elég szabadság jut, de nincs kimondva, hogy ők együtt vannak. Hogyha szeretik egymást akkor egészségesebb párkapcsolat, mint ezek a "mindent együtt csinálunk és nincs olyan hogy én meg te, csak a mi" tinikapcsolatok. De az is lehet, hogy nem szerelmesek, csak ilyen szoros szex + barátság kombó.

A B verzió már nem annyira fényes. Az is lehet, hogy csak a barátnőd reménykedik abban, hogy ez valami komoly. A pasi meg szépen titkolja előle, hogy nem szereti és nem akar vele lenni de éppen nem talál jobbat. Barátnőd reménytelenül vár arra, hogy majd megkomolyodik vagy beleszeret egyszer. A pasi meg szépen kihasználja és csak kamu, hogy nincs mellette más.

Hogyha az első verzióról van szó az szerintem egy tök jó dolog, pedig én magam házas vagyok és maximálisan elkötelezett a párom mellett. De szerintem teljesen egészségesek azok az emberi kapcsolatok, kvázi barátságok is ahol csak elvannak együtt mert emberileg szeretik a másikat, de nem gondolnak rá párkapcsolatként. Hogyha a felek nem akarnak családot alapítani meg az ilyen idejétmúlt "szüljélhuszonötévesen" társadalmi elvárásoknak megfelelni, szabadon szeretnének élni valakivel akit szeretnek az az egyik legjobb dolog.

2019. júl. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
ez? nulla,nem kapcsolat,abnormális a nő.
2019. júl. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lakótársak, akik dugnak. A barátnőd meg várja, hogy mikor megy bele a hapsi komolyabba. Csak ennek az lesz a vége, hogy becsajozik mellette és nagyon pofára esik.
2019. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a külvilág felé azt mutatják hogy egyedülállónak akkor tuti hogy mindkettőnek van másik is. Eleve ha párom van felvállalom mások előtt mégha a fb-ön nem is. Sztem ez csak szexkapcsolatféle lehet.
2019. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Ez egy példa arra, hogy ásó, kapa, nagyharang nélkül is lehet boldognak lenni.
2019. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!