Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lassan elhihetem, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan elhihetem, hogy a férjem csak bántani akart?

Figyelt kérdés
A férjemtől mindig azt kaptam, hogy kövér vagyok, dagadt vagyok, hogy nézek ki. Tény, hogy híztam az együtt töltött évek alatt. Szerinte egy ilyen nő, mint én, senkinek nem kellene. Évek alatt leépítette az önbizalmam. Most külön élünk 3 hete. 3 hét alatt két pasi környékezett meg. Tudom, hogy csak szexet akarnak. De a tudat, hogy ezt a ronda testet akarja valaki. Mondták, hogy ki vagyok virulva, hogy milyen szép vagyok így, hogy mosolygok. De a férjem szavai is a fülemben csengenek, hogy egy férfinak úgyis csak szexre kellenék. Persze amellett, hogy lehúzott, hogy milyen ronda és gusztustalan vagyok, elvárás volt a rendszeres, eget rengető szex, elvárás volt, hogy én mindent megtegyek. De sosem értettem, hogy ha gusztustalan vagyok, akkor miért akar velem szexet? Mert nem volt más?
2021. máj. 11. 06:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%
Hány kiló vagy?
2021. máj. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

1. Nem szeret.

2. Szeret, s lehet , hogy sokat híztál, amire ő az elején párszor kulturáltan figyelmeztetett , csak te figyelmen kívül hagytad.

Lehet, hogy most csinos vagy a mi szemünkben, de ha ő pl 45 kilósan szeretett beléd, mert azokat kedveli, akkor számára a 60 kiló is sok.

2021. máj. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%
Azt írod kövér vagy. Ha a férjed ezt mondogatta, azért tehette, hogy fogyjál le. Szidni mondjuk nem kellett volna, de lehet el volt már keseredve amiatt, hogy elhíztál. Azt írod a férjed szerint csak szexre kellesz majd, erre rákontrázol, hogy tudod, hogy csak szexre kellesz a férfiaknak. Hát akkor ez mind a színtiszta igazság volt, még ha fáj is ez neked, sajnos.
2021. máj. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
Váljatok el a fenébe, találsz te sokkal jobbat. Talán már a stressz miatt hízol amit folyamatosan miatta érzel. Hogyha nem vagy boldog akkor lépj tovább találja meg ő is a nádszálat aki fűvel faval csalja. Te pedig találsz majd egy támogató társat. Szüleim is egyéjszakás kapcsolat után jöttek össze ahol anyukám 16év házasság után özvegyült meg 42évesen...
2021. máj. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
A ferfiak a 40 évestol is azt várják el hogy 20 eves maradjon orokre az asszony 20 éves alakkal meg stb.
2021. máj. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%
Dagadtan nem biztos hogy rltalál jobbat.
2021. máj. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%

Igen.

A házasság ennek ellenkezőjéről szól, beteg a férjed, hogy nem tud szeretni, és hogy - ha igaz volna - egy olyan nőt választott, aki nem kell neki. Mért nem olyat, aki kell neki? Érted.

Egy kiegyensúlyozott ember nem tesz abba energiát, hogy másokat szidjon, egyszerűen otthagyja őket.


Ezt hívják bántalmazásnak, olvass utána, meg fogod találni a tankönyvi mondatokat. Nincs új a Nap alatt.

2021. máj. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
12%

"A ferfiak a 40 évestol is azt várják el hogy 20 eves maradjon orokre az asszony 20 éves alakkal meg stb."

A nők többsége is. Mennyi nő panaszkodik itt, hogy a párja felszedett 15 kilót, s neki így már nem ok.

Érdekes akkor a nőnek adtok igazat. Logikus...

2021. máj. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
16%
Unalmas!
2021. máj. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Azért nem lehetetlen, hogy valóban sértegette, ha a saját esetemből indulok ki. Átlagos,-csinos voltam, mikor összejöttünk az exemnél. Addig baszogatott, amíg anorexiás nem lettem.

Kérdező,engem nem lepne meg, ha csak beléd akarna rúgni... Ha nem érzed jól magad, változtass, de magadért!

2021. máj. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!