Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem ért meg a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ért meg a férjem?

Figyelt kérdés

A férjemmel egy éve jöttünk haza Angliából, és azóta a szüleimmel lakunk, persze amit én nem szerettem volna.

Az elején minden jól ment, jött a baba is. Aztán közös elhatározással jobbnak láttuk, hogy menjünk külön a szüleimtől, így januártól elkezdtük felújítani a házat ahová költözni fogunk, és amin a férjem az öccsével dolgozik. Tényleg nagy feladat a számukra, stresszes is. Februártól kezdtek megismerkedni a falu férfi lakósaival, azokkal is akikkel már az elején tájékoztattam, hogy milyenek és nem szeretném ha azokkal is össze kerülne, ezt megértette, de sajnos ahogy fennebb is írtam, csak összehaverkodtak. Ez egy iszákos banda. Elég gyors tempóban a férjem és az öccse is,-aki ugyancsak nálunk lakik az újítás óta- belejött az ivászatba, sokszor a késői kintmaradásba is, ami a szüleimnek sem tetszik. Állandóan rágják a fejemet két oldalról. Sokszor beszéltem a férjemmel erről, hagyják abba a sok ivást, azt a pénzt inkább majd a munkálatok végén adjuk az öccsének.

Tegnapelőtt tudtunk csak dűlőre jutni, úgy látszott, de tegnap megint éjszaka jöttek haza, focizás után. Antuméktól egyebet nem hallok, hol vannak, isznak, későn jönnek, stb...

Ma megint elbeszélgettem a férjemmel, hogy én már mind a négyük miatt kivagyok. A férjem miatt ezért amit leírtam, a szüleim miatt meg amazért. És nem ért meg a férjem, csak kiakad azon amit mondok, és ma a fejemhez vágta, hogy nem gondolta, hogy ilyen egy házasság. Mit csináljak, hogy megértse, hogy kicsit fogják vissza magukat, így anyumék sem szekálnak. És azt sem akarom, hogy korlátozzam őt. Nem érti meg, hogy itt nem csak a szüleim a hibásak, hanemnő is ebben az egész helyzetben.

Vagy egyszerűen hagyjam, hogy menjen, és meg se halljam a szüleimet... mit tegyek?



2021. máj. 8. 11:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
30%

Megértem a férjed.

Ki az az ökör aki házasként a szülőkhöz megy lakni...

2021. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Igazad van.Nekem sem tetszene ha erről szólna az élet a férjemnek Egyáltalán hogy tudtok együtt lenni?Munka ház felújítás utána piál a haverokkal és éjszaka valamikor hazaesik .Arra van ideje,hogy a gyerekével vagy veled legyen esetleg ?Totál megértelek. Én nem hagynám rá.Ha meg nem tetszik vmelyik haverhoz is mehetne aludni is.
2021. máj. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
22%

A férjednek adok igazat.

1. Minek vitted a szüleidhez lakni. Te sem laknál anyósnál.

2. Olyan nincs ,hogy kikötöd, hogy ezzel még azzal nem barátkozhat. Már azért is azokkal haverkodnék.

Ti nők sem engednétek, hogy a párotok azt mondja ,hogy Jucival holnaptól nem barátkozhatsz.

2021. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent hogy isznak? És mennyit isznak?
2021. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Én első körben a szüleimet állítanám le, mert marhára nem kéne napi szinten kerepelniük a ti kapcsolatotokról. Egyszer-kétszer-háromszor elmondták, köszönöd, felfogtad. Azt megértem, hogy a férjed viselkedése nem tetszik, de az kicsit erős, hogy te megmondod kikkel járhat össze. Ha heti többször elmegy piálni az tényleg sok, próbáljatok kompromisszumot kötni. Egy építkezés szar és stresszes, kicsit lehetsz rugalmasabb, de azért ésszerű keretek között. Ülj le vele és mondd el, hogy aggódsz és nem akarod, hogy bajba kerüljön meg elherdálja a pénzt. A szüleid meg maradjanak ki ebből, amennyire lehet. Marhaság volt odaköltözni, ez is egy plusz stressz a férjeden.
2021. máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%

A kérdező ezt írta: "A férjemmel egy éve jöttünk haza Angliából, és azóta a szüleimmel lakunk, persze amit én nem szerettem volna." ÉN ezt úgy értelezem, hogy vagy nem akart eleve hazajönni Angliából csak a férje, vagy pedig nem akart a saját szüleihez költözni, és a férje erőltette. Tehát nem arról van szó, hogy ő vitte a férjét a szüleihez lakni.

Egyébként én a kérdezőnek adok igazat. Így nem lehet élni, folyton csak inni meg haverozni, különösen úgy hogy írta, már babájuk is van (amivel megjegyzem várhattak volna amíg külön mennek).

2021. máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
10%
Frászt kapnék ha másnál kellene laknom! Ráadásul ha még basztatnak is tuti nem tudnék maradni...
2021. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
12%

Fixen nem a férj itt a hibás hanem a feleség.

6# majd pont a férj akart volna az anyóshoz költözni nem?! Hogyne...

2021. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
13%

Teljesen igazad van 8-as.

Nekem a kérdés olyan ,mintha a kérdező menteni akarná magát.

2021. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
9%

Minden nő ezt csinálja itt.

Mi lenne jelen szituban a minta férj?! Építkezést követően egy átlag nap, apa hazamegy, egy szót se szól, vacsit főz, pelenkázik és helyesel az anyóséknak.

2021. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!