Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hol hibáztam? Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol hibáztam? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Férjemmel 5 évet éltem együtt, sok problémát oldottunk meg és rengetegszer bocsátottam meg neki. A mindennapjaink során sokat veszekedtünk és eléggé eltérőek a látasmódunk az életről. Utóbbi időkben már a munka miatt kevesebb időt töltöttünk együtt, sokat kritizált és folyton bele kötött ha a házi munkát végeztem. Kijelentette hogy számára a szex nem túl fontos a házasságban én pedig túl szexuális vagyok számára. Időközben megismertem valakit a munkahelyen akivel összebarátkoztam. Igen csak barátok voltunk nem történt semmi több közötünk. Örültem hogy valaki figyel rám és meghalgat, akinek kipanaszolhatom magam. Telefonon is beszélünk. A férjemnek sokszor mondttam hogy én többre vágyok és nem figyel rám eléggé de nem látta be. Így most miután rájött hogy beszélgetek valakivel azt állitja megcsaltam pedig csak menekültem a rutintól amit már nem tudttam hogy oldjak meg.Ez megcsalásnak számít? Túl fiatal vagyok hogy az életem leéljem valaki melett aki nem szeret. Ő is keresett egy fiatal lányt akinek elmondta hogy engem már nem szeret. Nem tudom mi volt közöttük de mindennel csak engem vádol. Lelépett itt hagyott és most gyűlöl. Hol hibáztam és hol hibázott ő? Elakarunk válni de én nem érzem azt hogy megcsaltam volna elvégre nem feküdtem le mással. Mit tanácsoltok?
2021. máj. 3. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes mit tenni, még ha tudnál, akkor sem. Ez a te kis telefonos fiaskód neki tökéletes ürügy volt arra, amit eddig magától gyáva vagy túl kényelmes volt meglépni.

Hagyd. Idővel belátod hogy jobban jártál.

Gondolj bele. Ha szeretnél gyereket a jövőben, azt akarod hogy ilyen apja legyen? Te egy ilyen embernek akarnál gyereket szülni? Ha most ilyen, milyen lenne mikor támogatnia kéne várandósan? Vagy X baba által átsírt éjszaka után? Vagy a 600. pelenkánál amit addig csak te cseréltél?

Vagy akár gyerek után, akár gyerek nélkül, meddig elégítene ki szexuálisan? Max még egy év, azt is fogcsikorgatva?

Persze az általam felvázolt problémák csak felvetések, de a leírásod alapján majdnem biztos vagyok benne hogy ez a jövő(d) ha vele maradsz. Kell ez neked?

És igen, ha elválsz, most veszítesz egy kis időt míg megtalálod az igazit, de nem megéri ha ezzel nyersz minimum/akár 40-50 év boldog életet?

2021. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ebben az esetben felesleges önmagadban kutatnod a hibát. Annyi volt a hiba, hogy buta embert választottál.
2021. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Ne érezd magad rosszul, örülj, hogy vége.
2021. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném hogy van egy gyerekünk. A csajnak a bankkártyáját megtaláltam nálla valamint hajszálakat a kocsija hátsó ülésén. Akkor ki kit csalt meg? És ezek után még állitja hogy én tönkre tettem az életét. Sokszor lekövérezett és már unta a szexet velem.Ha ő tudtta hogy beszélek valakivel miért nem szólt. Azt állitja azért ment más lány után.
2021. máj. 4. 04:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért vetíti Rád a hibát, mert Ő csalt meg. Amúgy ne vádold magad, örülj, hogy megszabadultál Tőle. Ezen nem lehet mit helyre hozni, rég vége van. It már amúgy is a megcsalás a kisebb probléma itt, ne ezen agyalj.
2021. máj. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te sehol, ő volt a tahó :(
2021. máj. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!