Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Örlődök, most én hibáztam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örlődök, most én hibáztam? Szerintetek?

Figyelt kérdés
A férjem munkatársa flörtölgetni szeretett volna a férjemmel. Hajnalban írogatott neki, nem dugdosta a telefont nálunk ez nem szokás. Láttam az üzenetet. Én mondtam neki, hogy zavar, ha lehet építse le. Egyszerűen úgy érzem, hogy ezek nem férnek bele a kapcsolatunkba. Nem egy munkabeszélgetés, hanem hajnalban az ilyen mondvacsinált dolgok. Én sem írkálok, flörtölök egy pasival sem és meg is indokoltam a próbálkozóknak, hogy azért nem mert tisztelem szeretem a férjem nekem ez nem kell. A férjem meg oda ment a csajhoz, hogy a feleségem féltékenykedik ne írkálj. Miért ha nem szólok rendben van? Vagy akkor ez nem alap, hogy ezt ne?
2020. jan. 3. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Fontos lenne beszélnetek az érzéseitekről, ki mit érez a másik felé, van-e jövője a kapcsolatotoknak. Miért van ez a "kicsapongása" a férjednek. Valami lehet a háttérben, probléma, lehet ezért néz más merre. Sajnálom:(.
2020. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Amit írtál a végén, jogos kérdés. Valószínűleg a férjednek tetszik a nő és az is, hogy írkál neki.
2020. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Totál igazad van kérdező!
2020. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hibáztál, természetes dolog, hogy az ilyesmit leépítjük ha komoly kapcsolatban vagyunk valakivel akit szeretünk. Az, hogy indoknak a "feleségem féltékenykedik" dolgot használta viszont kicsit sem biztató. Ez nekem úgy kb annyit jelentene, hogy amúgy simán lenne igénye arra, hogy alakuljon közöttük a dolog. Tényleg megérne az egész kapcsolatotok egy mély beszélgetést arról, hogy őszintén ki hogyan áll a másikhoz, miért érzi ennek szükségét, min kellene változtatni hogy újra csak téged akarjon.
2020. jan. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Terhes vagyok lassan szülök... Vagyis már kellett volna a második gyerekkel. Ezt csak véletlen tudtam meg, az egyik kolleganője írta meg, hogy téma voltam, hogy féltékenykedtem. Én is a kommunikáció híve vagyok, de annyira felmérgelt, hogy inkább nem mondtam semmit. Kérdezgette mi a baj, de nem válaszoltam. Megpróbálom összeszedni magam és leülni vele. Köszönöm mindenkinek.
2020. jan. 3. 23:02
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Nem lehetséges, hogy megíjedt a felelősségtől (terhesség)?
2020. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem védem, de gondolom nem volt szex hónapok de legalább hetek óta. Nem igazán érzi magát férfinek max férjnek, apának. Ha egy nőnek tetszik attól pasinak érzi magát. Lehet csak az egójának tett jót,hogy egy idegen nőnek is tetszik rajtad kívül. Párod mit írt a nőnek?
2020. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, ez is bennem van. Azt is elhiszem, hogy most per pillanat nem is vagyok egy kívánatos egyed. Annyit írt neki, hogy nem szeretnék több üzenetet kapni tőled. Sejtettem, hogy megtárgyalja, hogy miért nem, vagyis magyarázkodni fog. De tagadta azt mondta hozzá sem szólt ez a nő. Amúgy biztosan tetszik neki, nagyon szép arca van csinos, mű mell és minden ami kell egy férfi szemnek. Az nem is érdekel, hogy tetszik neki valaki, nem várom el, hogy vakon járjon. Lehet a hormonok is tombolnak bennem, de ezt a nagy féltékenykedést sem értem. Én nem üvöltöttem vele, meg nem kezdtem vádaskodni, gyanúsítgatni. Közöltem, hogy ez zavar...
2020. jan. 3. 23:40
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól látod a dolgokat! És jól is csinálod. Egyértelműen meg kell momdani, h ez így nem oké. Határokat meghúzni.
2020. jan. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hibáztál. A párod viselkedése viszont kicsinyes, hogy mást ne írjak.
2020. jan. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!