Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Örlődök, most én hibáztam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örlődök, most én hibáztam? Szerintetek?

Figyelt kérdés
A férjem munkatársa flörtölgetni szeretett volna a férjemmel. Hajnalban írogatott neki, nem dugdosta a telefont nálunk ez nem szokás. Láttam az üzenetet. Én mondtam neki, hogy zavar, ha lehet építse le. Egyszerűen úgy érzem, hogy ezek nem férnek bele a kapcsolatunkba. Nem egy munkabeszélgetés, hanem hajnalban az ilyen mondvacsinált dolgok. Én sem írkálok, flörtölök egy pasival sem és meg is indokoltam a próbálkozóknak, hogy azért nem mert tisztelem szeretem a férjem nekem ez nem kell. A férjem meg oda ment a csajhoz, hogy a feleségem féltékenykedik ne írkálj. Miért ha nem szólok rendben van? Vagy akkor ez nem alap, hogy ezt ne?
2020. jan. 3. 22:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy hibáztál! Ezen ne aggódj.

Szerintem a férjed is eléggé jól kezelte a helyzetet, de egy csendes véleménycserét azért folytassatok le. Az nem indok félrelépésnek (ezt nem tette a férjed, másoknak írom), hogy szülni fogsz! Nekem akkor volt nagyon kívánatos a feleségem, amikor tudtam, hogy a gyermekünket hordja a testében, de ez férfiként más és más.

Ffi.

2020. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Beszéltem vele, rákérdeztem. De még mindig azt mondja, hogy nem beszélt az üzenet után a csajjal. Azt mondta "arról nem tehetek ha az ő agyában ez jött le, hogy te itthon balhéztál és így adta elő". Meg amúgy se gyanúsítgassam nem tett semmit. Nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen üzenet után tényleg nem beszélték meg a dolgot, de kénytelen vagyok elengedni. Nem vagyok túl boldog.
2020. jan. 4. 21:15
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjed ha érzett is valamit a nő irányába, remélheted, hogy idejében közbe tudtál lépni. Nehogy olyan hibába ess, hogy minden lépését, minden beszélgetését árgus szemmel (füllel) fogod eztán követni. Ha úgy fogsz viselkedni, mintha mi sem történt volna, talán a férjed is rájön arra, hogy jobb veled (Ha egyáltalán kicsit is hajlott a nő felé, de ez a férjedről nincs kellően bizonyítva). Minden jót és lehetőleg ne őrlődj fölöslegesen. Idővel kitisztul minden (ide, vagy oda).
2020. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!