Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért hidegül el egyre jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hidegül el egyre jobban?

Figyelt kérdés
A férjemmel eddig itthonról dolgoztunk vállalkozóként. Mindent megbeszéltünk. Most jött a baba, így vettünk egy lakást, oda ment át dolgozni, hogy a dolgozóból gyerekszoba lehessen. Vett fel egy alkalmazottat, mert én kiestem a melóból a gyerek miatt. Azóta kb nulla közöttünk a kommunikáció. Sosem hív fel a melóból, nem is ír. Ha én írok, vagy hívom, válaszol, de részéről semmi aktivitás. Miért van ez?

2021. ápr. 30. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Meló közben mi sem baxogatjuk egymást.
2021. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem, minek zaklatod meló közben? Miért nem lehet normális ember módjára megvárni, amíg hazaér és akkor megbeszélni mindent?
2021. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom, az első kettő miből gondolja, hogy ba**ogatod, biztos a saját életükből indulnak ki.


Az alkalmazott nő vagy férfi?

2021. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Munka közben nem tud az ember az otthoni dolgokkal foglalkozni, ez normális. Szerencsések vagytok, hogy eddig együtt dolgoztatok, de ez most egy picit más. A munkán kívüli időben legyen rendben minden, akkor töltsetek együtt minőségi időt.
2021. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

"Munka közben nem tud az ember az otthoni dolgokkal foglalkozni, ez normális"


Ugyan már! A párom minden nap szakít időt arra, hogy megkérdezze, minden rendben van-e vagy csak annyit ír, hogy "Szeretlek!". Annak ellenére, hogy nem várom el tőle, baromi jól tud esni.

2021. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Ő az aki otthonról hordja el a kávét, hogy az új kolléga nőcskével tudjon kávézgaztni a munkahelyen? Már akkor is megírtam, hogy szeretők és hogy hamarosan le leszel cserélve rá.. Már el is hidegült töled. Következő, hogy egyre többet fog"dolgozni" és titkolózás is lesz, aztán jön az, hogy mindenbe beleköt stb stb. Ennyi.
2021. ápr. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!