Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Boldog házasok, mi a titkotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog házasok, mi a titkotok?

Figyelt kérdés
Azokat kérdezném, akik TÉNYLEG boldogok együtt több év után is, akár gyerekkel akár anélkül, de szeretik egymást, nem csalják meg egymást, és ha a szerelem már esetleg el is múlt, átalakult egyfajta szeretetté, megbecsüléssé. Mi a titkotok, hogy hosszú távon sikerül fenntartani a tüzet, a szenvedélyt, hogy nem laposodik el a kapcsolat? Sokan mondják, hogy ezért minden egyes nap meg kel dolgozni, de ezt hoyan kell elképzelni?
2021. ápr. 27. 14:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%

#3 vagyok.

Miért lettem lepontozva?

2021. ápr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
A kérdés a boldog házasokhoz szólt, nem ahhoz, akiből kiszeretett a férje...
2021. ápr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ :)
2021. ápr. 28. 09:51
 14/20 anonim ***** válasza:
10. Lepontozva? Valakinek nagyon savanyú a szőlő.
2021. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Alessandro10 ***** válasza:
60%

Szerintem a gyerek miatt pontozták le.

Sokan szeretnének gyereket, de vagy nem jön össze, vagy nem lehet.

Ők úgy döntöttek, nem akarnak gyereket. Közös döntésük volt.

Inkább kutyát akartak.

2021. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%

15

És?

Ez mindenkinek a maga döntése. Szánalmas ez a lepontozás.

2021. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Alessandro10 ***** válasza:
66%

Pontosan ezt írtam én is!

Az Ő döntésük.

A lepontozás azért lehetett, mert vannak akiket zavar, hogy egyeseknek többet jelent egy kutya, mint egy saját gyerek.

Amúgy én leszarom!

Felőlem tyúkot is babusgathatnak :)))

2021. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%

Persze értettem. :)

Én is csak azt írtam, hogy az ilyen lepontozás, csak mert mi más életre vágyunk, szánalmas.

A kutya ettől teljesen független. Ha nem szerettünk volna kutyát, akkor se kéne gyerek soha! És igen, nekünk a kutyus fontos, szerettünk volna, lett is. Gyereket meg semmiképp nem.

De ha ettől lesznek egyesek boldogok, ezzel vezetik le a frusztrációjukat, keserűségüket, csak nyugodtan pontozzanak le.😂😂

2021. ápr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy érzem,minket a jóisten tart össze. Bár van bennünk közös,de sok eltérő is. Más családi háttér,más végzettség, ő egyszerűbb,én nagyravágyóbb...stb. De a 8 év alatt sose gondoltunk szakításra, inkább próbáltuk megoldani a problémákat. Hálás vagyok,hogy van nekem,és minden nap hálát adunk a másikért, bízhatunk egymásban, hűségesek vagyunk, pedig lett volna kísértés... És a legfontosabb,az önzetlen szeretet. Ne azért szeresd, mert ő szeret vagy mert elvársz valamit,hanem mert eldöntötted,hogy szeretni fogod, jöjjön akármi. Sokszor tudni kell bocsánatot kérni,kimondani,hogy igazad van. Ha rossz a kedvünk,nem hergelni még jobban a másikat. A másikat helyezni ilyenkor előtérbe. Sok alkalmazkodás,és néha lemondás. Mégis,a legjobban azt szeretem, hogy abszolút nem változtatott meg,max csak jobb lettem általa. Egymást formáljuk magunkhoz. És mellette önmagam lehetek és ő is mellettem.
2021. ápr. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
27 éve vagyunk együtt,néha még most is olyan szenvedéllyel szeretem mint az első hónapokban...Jó,van mikor a hátam közepére se kívánom,de az csak pár pillanat.. Mivel közel egyidősek vagyunk,mellettem érett férfivá,aztán lett belőle klassz apa...Mindig egymást helyeztük magunk elé,szerintem ez a jó házasság,kapcsolat titka...és az hogy őszinte,kölcsönös érzelmek,és alapok legyenek,ne a pénz miatt,vagy mert nincs jobb...Humor,igény a családra,közös célok.Ennyi.
2021. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!