Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyi idő után kértétek meg a párotok kezét?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 15:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
5 év után.
2021. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
73%
A párom 3 év után kérte meg a kezem.
2021. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
8 év.
2021. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
52%

9 hónap után

34/F

2021. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
11%

Akik 5 meg 8 évet vártak, ti mire vártatok? Nem ő volt az igazi, csak végül nem találtatok mást és “najóleszakkor”? :D Vagy nagyon fiatalon jöttetek össze?


Nekem az eddigi pasijaim közül, akik igazán szerelmesek voltak belém, mindig hangoztatták, hogy alig várják, hogy 1 év után megkérjék a kezemet. Csak végül azért nem, mert én még nem voltam kész elköteleződni és nem lett belőle hosszabb kapcsolat...de az fix, hogy ha nekem 2 éven belül nem kérné meg a kezem, továbbállnék.

2021. ápr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%

1-es vagyok.


Miért baj az neked ha 5 vagy 8 év után kérjük meg?


1. egyáltalán nem kötelező

2. nincs törvénybe foglalva, hogy mikor kell.

3. részemről legalább 2 évet együtt kell élnünk előtte, és persze baba projekt előtt.


Attól , hogy valaki nem jegyeznek el vagy nem vesznek el feleségül azt még ugyanúgy szeretik.


Nem attól fogunk jobban szeretni valakit vagy szerelmesek lenni valakibe ha elvesszük.


Amit írsz 5-ös az egy jó nagy marhaság.

2021. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
37%
#5 Ne csodálkozz ha végül egyedül fogsz maradni...ilyen ostoba felfogással.
2021. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
14%

#7 te tudsz szöveget értelmezni? Elvettek volna nem egyszer, de én nem akartam még.


#6 jó, kinek mi a fontos. Nekem fontos, hogy 1-2 év együttélés után megkérje a kezem, mert akkor tudom, hogy komolyan engem akar. Nem minden nőnek fontos ez, mert nyilván akkor nem lett volna, aki 5 évet vár rád.

2021. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, és jó is 1-es, hogy írtad, hogy mitől tetted függővé, mármint a két év együttéléstől is például.


5-ös nem tudom, te hogy vagy vele, de attól mert valaki nem kéri meg 2 éven belül a párja kezét, miért kéne elhagyni? A szerelem nem egy gyűrűtől vagy a házasságtól függ. Az szerintem egy fokozat a kapcsolatban, ami ha túl hamar jön el, akkor megromolhat az egész vagy válás is lehet belőle.


Várok még válaszokat, köszönöm az eddigieket!

2021. ápr. 23. 16:01
 10/31 anonim ***** válasza:
11%

#9 két év együttélés után hogy lenne már korai? Főleg olyan emberek esetében, akik már 25 felett vannak, 2 hónap alatt le lehet szűrni, hogy kompatibilisek vagytok-e hosszútávon. Nyilván 18-20 évesen viszont az sem sok, ha 5 évet vártok az eljegyzéssel.


Amúgy nekem a barátnőim körében, akiknek nem kérte meg 2-3 év után a párjuk a kezüket, ott nem is gondolta komolyan a srác. Az egyik barátnőmék 4 év után mentek szét, mert a csávó egy nagy gyerek és nem lehet vele tervezni, a másik 5 éve van a pasival, de szintén ugyanez a helyzet, a csodára vár, közben a srác folyamatosan csalja, nálam is bepróbálkozott. Szóval ennyit arról, hogy a “korai” eljegyzés tenné tönkre a dolgokat...

2021. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!