Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Működhet a későbbiekben még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a későbbiekben még?

Figyelt kérdés
22 év után, rengeteg harc, veszekedés után úgy döntöttem, hogy elköltözök a gyerekkel. Idegileg kicsináltuk egymást. Most meg van sértődve. Évek óta azt fújja, hogy nélkülem milyen jó lenne neki, csak kolonc vagyok a nyakán. És szerinte csak azért romlott el a dolog, mert én harcolok ellene. Mondtam neki, hogy most muszály elmennem, hogy rendbe tegyem a dolgokat magamban. Ha lehiggadunk még az is elképzelhető, hogy vissza megyek. Vagy úgy már nem működne?
2021. ápr. 15. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már sikerült eljönnöd, sikerűlni fog új életet is kezdeni... Nehéz lesz, de megéri!
2021. ápr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Normális, hogy úgy érzem, én rontottam el? És hogy sajnálom a férjem azért?
2021. ápr. 15. 09:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Normális, nézd csak meg az összes bántalmazó/mérgező szülőktől jövő gyerekeket, akik küzdenek a szüleik figyelméért és szeretéért.


Egy hosszú kapcsolatban nagyon közel kerültök egymáshoz és megszokjátok egymást, de nem mindig szerencsés, ha két egymásra rossz hatással lévő személy együttmarad.


Nagyon bátor vagy, hogy kiléptél a kapcsolatból, néhány hónapig tart ez az állapot, ne add fel!

2021. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!