Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi idő alatt sporoltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt sporoltatok osze egy házat?

Figyelt kérdés
Mennyit tettetek félre és mikorra sikerült?Mennyire nehéz a mostani feltételekkel?(vírus,válság..stb) Köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 9. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pár évvel ezelőtt kb. 5-6 év alatt egy megyeszékhelyen lévő panelra. Azóta mentek fel az árak, most 7-8 év lenne ugyanez.
2021. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészítés az előző válaszomhoz: kb. havi 200-at tettem félre.
2021. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Mi kb. havi 300-t tettünk félre, és sokat örököltem/kaptunk szülőktől, ráadásul nem kellett albérletet fizetni.


Így négy év alatt jött össze.

2021. ápr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Számold ki. Budapesten egy 2 szobás garzon átlagos helyen 30millio

Beugróhoz kell min 10 milla. Havi 100e ft 10 év.

2021. ápr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam mondani. Budapesten 40millio egy panellakas, nagyon nem mindegy, hany nulla van az ar vegen, attol fuggoen, hogy hol van az a haz.
2021. ápr. 10. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Anyósomnál laktunk másfél évig, havi 50-et beadtunk a kajába és a rezsibe, ezen kívül minden más bevételünket félretettük. Túlórákkal, extra hétvégi melókkal, ügyelettel ez kb 7-800.000 volt. Szóval másfél év alatt 7 milliós önerővel mentünk és vettünk egy másfél szobás lakást 27 millióért a 13. kerület belsőbb részeiben, metró mellett. Akkor is fennakadt a szemünk, hogy ezért a kis 40nm-es lyukért ennyit kiadunk, de kb áron alul adták, és azóta meg a szomszéd pontosan ugyanilyen kialakítású, ugyanekkora lakását pár hónapja eladta 35 misiért, szóval nem sír a szánk azóta.

Mi felvettük a babavárót, előtörlesztettünk belőle, meg azóta már növekedtek a bevételeink is, de kb így is borzasztó nehéz lesz majd új lakásba-házba költözni. Hiába adjuk ezt el, azok, amik igazán jók lennének, semmi luxus, tényleg csak egy darab lakás garázzsal, nem a világ végén, az 90-100 millió körül van (4-5 szobásakat nézzük, mert nem csak egy gyereket szeretnénk), és azon meg nem sokat segít az sem, ha ezt a lakást 35-ért tudnánk mi is eladni. Szóvalöööö, most egyelőre megbolondult a világ és brozasztó lehetetlenség a lakhatást megoldani.

2021. ápr. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a férjemhez költöztem, mikor összejöttünk....ő 3 évet spórolt rá, havi 400 at tett félre. Hitel még most is van rajta, de hamarosan lejár.
2021. ápr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Hú, itt mindenki havi fél-1 millát tud félretenni, akkor 2x ennyit keres... Én meg még azt hittem hogy csak a sok munkanélküli incel lúzer jár fel ide.......
2021. ápr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
#8 én vagyok a #6-os válaszoló, az egyetlen kb, aki ekkora összegeket írt. Minthogy azt is leírtam, hogy a megélhetési 50 ezren kívül másra nem költöttünk (de ezt úgy értsd, hogy másra NEM költöttünk, másfél évig egy mozi meg egy cipő sem volt), ezért könnyen kiszámolható, hogy a túlórákkal meg minden egyébbel pont 7-800 ezret kerestünk. Két felnőtt embernél ez annyira nem durva azért, lássuk be. És szomorú, ha nem ez az átlag az országban (de most Budapestről beszélünk, és itt inkább ez az átlag szerintem, hogy egy valaki 350-450 körüli fizut kap), de hogy még így is küszködve és rengeteg sok hitellel lehet ingatlanhoz jutni, az egyszerűen nevetséges. Azt hinné az ember, hogy azért egy háztartáson belül ennyi pénznek elégnek kéne lennie egy középosztálybeli kényelmes élethez. Hát, nem. Még a duplája is kevés lenne, ha csak a lakhatást nézzük.
2021. ápr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9

Egyezzúnk meg annyiban, hogy a havi 50e ft 2 főre, rezsire, kajàra, egy szimbolikus összeg.

Az anyós csak azért fogadta el hogy ne érezzetek úgy, hogy rajta élősködtök. Becsüld meg az anyósod

2021. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!