Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha csúnyát mond rólad a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnyát mond rólad a párod másnak, az biztosan azt jelenti, hogy nem szeret?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk házasok. Vannak súrlódások, de alapvetően megvagyunk.


Új szomszédunk lett, egy fiatal pár, és a férjem igen jóba lett az asszonnyal.

Múlt kedden átment, valami alibi dumával, hogy kér valamit. Nem is törődtem vele de a hülyéje elfelejtette, hogy az ő teraszuk a miénk mellett van, így nyitott ablaknál hallom őket.

Konkrétan nem hallottam mindent, de azt elcsíptem, mikor közölte a nővel, hogy mennie kell, mert várja a "banya".


Nem kérdeztem rá, én hülye nem vagyok, most úgy teszek mint aki nem tud semmit. Csak nem tudom, hogy most ez valami vicces dolog volt, és én fújom fel, vagy komolyan kéne vennem?


Nem vesztünk össze előtte, de nem is éreztem annyira vicceskedőnek, ahogy mondta. Vagyis nevetgélt egyet, de nem tudom ez kinek szólt


Szerintetek?


2021. ápr. 5. 00:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz azon, hogy tahó?


Exem is ilyen volt, jópofizott a csjoknak, engem leszólt velük, stb. Elég hamar kidobtam a fenébe, de te tűrjél csak.

A gyertyát is tarthatod, amikor megkeféli a nőt.

2021. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!