Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha csúnyát mond rólad a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnyát mond rólad a párod másnak, az biztosan azt jelenti, hogy nem szeret?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk házasok. Vannak súrlódások, de alapvetően megvagyunk.


Új szomszédunk lett, egy fiatal pár, és a férjem igen jóba lett az asszonnyal.

Múlt kedden átment, valami alibi dumával, hogy kér valamit. Nem is törődtem vele de a hülyéje elfelejtette, hogy az ő teraszuk a miénk mellett van, így nyitott ablaknál hallom őket.

Konkrétan nem hallottam mindent, de azt elcsíptem, mikor közölte a nővel, hogy mennie kell, mert várja a "banya".


Nem kérdeztem rá, én hülye nem vagyok, most úgy teszek mint aki nem tud semmit. Csak nem tudom, hogy most ez valami vicces dolog volt, és én fújom fel, vagy komolyan kéne vennem?


Nem vesztünk össze előtte, de nem is éreztem annyira vicceskedőnek, ahogy mondta. Vagyis nevetgélt egyet, de nem tudom ez kinek szólt


Szerintetek?


2021. ápr. 5. 00:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Én úgy vártam volna vissza, hogy "Jól értettem, hogy lebanyáztál a szomszédnak? Legalább lehetett volna valami izgalmasabb, pl. tűzokádó sárkány! Legközelebb azt mond!!"


Ő bocsánatot kérne és megnyugtatna, hogy nem úgy gondolta, én meg még 1-2x lehet felhoznám az évek alatt félig poénból, de alapvetően túllépnénk rajta elég gyorsan. Javaslom, hogy te is hozd fel, lehet# hogy nem is azt mondta, amit hallottál.

2021. ápr. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ó de elég tisztán hallottam :)

Igazából, ha mi épp nagyon jó passzunkban lennénk, még nevetnék is rajta.

De volt egy él a hangjában, meg a tény, hogy kinek mondta.

Nem akarom túldrámázni, de azért ez furcsa.

2021. ápr. 5. 01:14
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem jósolok nagy jövőt nektek. és nem azért, mert lebanyázott, bár ez sem volt szép dolog. Eleve, indokolatlanul túl jóban lenni a szomszédasszonnyal nem túl jó ötlet. Tetézve azzal, hogy a saját feleségét beszéli ki ennek a szomszédnak. Nálam igen, ez egyértelműen annak a jele lenne, hogy nem szeret már téged.
2021. ápr. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott legalább őszinte.
2021. ápr. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Én dobnám a fenébe.
2021. ápr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ügyvédet már most felkeresném, ha értékes az emberi életed.
2021. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Oké, de ilyen könnyen azért nem válnék.

De igen, mérhetetlenül rosszul esett. Úgy látom, nem csak én vagyok ezzel így. Nekem külön bántó volt, hogy pont a szomszédnak

2021. ápr. 5. 10:48
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Hat, eleg gaz, ertheto, hogy rosszul esik. Mondvacsinalt okkal atmegy a szomszed csajhoz es ugy akar bevagodni nala, hogy teged leszol? Eleg taplo. Es nem csak azert, mert a szomszeddal flortolget, hanem mert igy teszi. Normalis embernek ez nem imponal, a szomszedon nem aggodnek. De elgondolkodnek, hogy kivel vagyok egyutt.
2021. ápr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
#7 Ha a szomszéd srácnak mondta volna, még jobban humoromnál lennék. De a szomszéd csajnak, ahova flörtölni ment át mondvacsinált indokkal....nekem ez árulás kategória, de te döntöd el.
2021. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9/ Ezt érzem én is! Hogy ha még a pasinak, bár az se esett volna túl jól. De mondom ilyen vicces él volt benne. De hogy a nőnek. Szerintem is be akart vágódni.

Nem tudom mit tegyek, elég hülyén nézne ki, ha ezért most megrángatnám (nem szó szerint).

Simán elbagatelizállná azzal, hogy én vagyok a hisztis, ő csak viccelt


Meg egyáltalán miért hívott banyának? Mit akart ezzel mondani?

2021. ápr. 5. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!