Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csinos nők is élnek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos nők is élnek olyan házasságban, hogy a férjük nem dugja meg őket rendesen, nem elégíti ki őket? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit mindenkinek más a csinos, de azért vannak általános elképzelések erre, hogy ki az mégis. Szóval ez mennyire elterjedt dolog? És mi ennek az oka? Bárki válaszolhat, akinek van ezzel kapcsolatban bármilyen tapasztalata.
2021. márc. 25. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Bármilyen oka lehet, kiábrándulás, kihült kapcsolat.

A legjobb nőt is meg lehet unni ha minden nap idegel otthon, hidd el. Amúgy akinek csinos a felesége, neki teljesen megszokott az a nő.

2021. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Egy ideális világban minden férjnek csinos a felesége. Minek venne el olyat, aki számára nem vonzó?
2021. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

2.


Pénzért talán, léteznek "gold digger" férfiak. Távolabbi ismeretségi körömben kettő ilyen emberről is tudok akik a pénz és a "nem kell dolgozni" elv alapján választottak feleséget. Morálisan vállalhatatlan módon mind a kettő szándékosan olyat akinek külseje ténylegesen előnytelen és így be is biztosították maguknak a "jó életet". Semmivel nem különbek ezek a "gold digger" nőknél.


Esetleg a hatalmi tyúklétrán való feljebbjutás reményében, mint Gyurcsány Ferenc.

2021. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Voltam együtt 13 évvel idősebb nővel, aki házas volt, bár ez csak szex után derült ki. Elvileg mással is megcsalta a férjét, 2-3. lehettem a sorban, és lehet fogunk ismételni járvány után, de nem tervezem hosszútávúra, csak míg minden pózt ki nem próbálunk.

Kérdeztem tőle, milyen gyakran van szex, de titokzatosan csak azt mondta, változó, szóval nem derült ki, és hát annyira nem is érdekel. Amúgy nagyon szereti a férjét, ám valahogy mégis kiköt alkalmikban másokkal. Furcsa, de ez van.

Hogy miért döntenek mindig rosszul a nők... nos, ezt tőlük kellene megkérdezni. Én már csak röhögök ezen. Mindig siratják magukat, a normális férfiakat elüldözik, akikkel meg együtt vannak, azokkal nem jó, és tönkreteszik egyszerre 3 ember (sajátja, párja, és azé, aki nem kellett neki) életét. Ezért voltak régebben érdekházasságok, mert lehet, hogy nem volt szerelem, de hát most van? Jobb ez, hogy minden 2. házasság válással végződik? Biztos, hogy jól élnek a nők a szabadságukkal? Dehogy is, ám nekik kell igent mondaniuk, szóval ők döntik el férfiak sorsát.


30F

2021. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Igen. A nőnek nagyobb az étvágya, mint a férfié.
2021. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
A szépet a formásat is megunod egy idő után, ahogy a kedvenc kajádtól is a hányinger kerülgetne ha 2 hétig kellene enned 3 fő étkezésben.
2021. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

#6

Ez elég alpári hasonlítás ...

2021. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én több ilyet ismerek, a férj menő vállalkozó, csinos feleség, de a férj inkább szeretőt tart, akit mindenre rá tud venni.. Igy otthon már nincs kedve egy normál szexre
2021. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Mert az életben nem mindig, minden a szexről, dugásról szól. Amúgy inkább a nők nem igénylik, legalábbis ezt hallom gyakrabban.
2021. márc. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Mi azért váltunk el, mert a feleségem undorodott a szextől, neki simán megérte hogy ezért egy családot tett tönkre. A vicc hogy oka sem volt rá, nem volt hajlandó sem pszichológushoz, sem laborba elmenni. Több év ment el így, 2018-ban váltunk el, de én azóta sem vagyok képes kapcsolatra. A gyerekünk lelkileg tropa, de ez az ár simán megérte neki.
2021. márc. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!