Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretném ha kedvesebb lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha kedvesebb lenne velem,jól látom hogy teher vagyok számára?

Figyelt kérdés

Problémám eléggé egyedi.Talán fontos hogy későn mentem férjhez,pár évvel ezelőtt holott már 40-es nő vagyok.Férjemnek előző

házasságából van gyereke,közös nincs.

3,5 héttel ezelőtt vakbélműtétem volt,talán rosszul sikerült de még a mai napig fájdogál a hasam,bár már azért jobb.Sokat pihenek,ezenkívül krónikus betegségem miatt nagyon félek a mostani covid mutáns vírustól,ezért szinte nem is megyek ki a lakásból.Egyébként is táppénzen vagyok.

A történtekkel párhuzamosan egyre többet vitatkozunk a férjemmel,alig értünk egyet valamiben,lassan már alig szólunk egymáshoz normálisan.Bár ő kevesebbet vitatkozik,legtöbbször hallgat,kerüli a kommunikációt.

Részéről az bántja hogy jelenleg még nincs szex a hasfájdalmam miatt.

Erre még rátesz hogy nem is megyünk sehova ugyanez okból és a vírus miatt.Dolgozni ő jár,ha itthon van valószínűleg unatkozik is.Már a filmeken is összeveszünk mit nézzünk,én ilyen állapotban romantikusabbat szeretnék,a durvább filmek lehangolnak.

Szeretném ha kedvesebb lenne velem hiszen én vagyok a beteg.De úgy érzem ilyen állapotban teher vagyok számára,nincs szex,háztartási munkát sem tudom még úgy ellátni ahogy megszokta.

Vajon az állapotom miatt nem egyezünk sok mindenben,vagy talán eddig is különbözőek voltunk csak a mostani helyzetem hozta ezt ki élesebben.Egyre többször eszembe jut,mi lenne ha nyugdíjas koromban rossz állapotba kerülnék,akkor is csak teher lennék neki?Mit gondoltok?


2021. márc. 22. 18:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Amint meggyógyultál teljesen, rúgd ki a csávót.

Én tuti nem tudnék egy ágyba feküdni többet egy ilyen bunkóval.

2021. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Na tutira repülne!
2021. márc. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat.Beismerem én is hibás vagyok,és jóval türelmetlenebb mint hetekkel ezelőtt.De amiért nem gyógyul a hasfájásom úgy ahogy vártam,a covidtól is jobban félek egy műtét után,sajnos ezt eredményezte.Állandóan itthon lenni vagy egyedül vagy egy olyan férjjel aki érezhetően csalódott amiért nem kapja meg ami neki fontos.Ahogy írtam nem elég hogy bajom van,még ő is feszültté tesz.

Vártam volna hogy megnyugtasson,hogy mondja így is szeret,hogy néha kedves velem annak ellenére hogy nincsenek úgymond számára fontos szolgáltatások.De nem így van,csupán tehernek érzem magam.

2021. márc. 23. 13:15
 14/18 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, találhatsz jobbat.
2021. márc. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen helyzetek a legjobb jellemtesztek. Ilyenkor meglátod, milyen ember is valójában. Ne azt nézd, hogyan viselkedik, ha ki van nyalva a s.gge és vigyorogva repkedsz körülötte, hanem hogy mennyire áll ki melletted a bajban, amikor gyenge vagy. Ha pár hetet sem bír ki, akkor sajnos most megmutatkozott, hogy egy sz.r alak. Ezek után felesleges bármiről tovább beszélni, mert ahogy öregszik, ő is csak egyre önzőbb, hisztisebb lesz.
2021. márc. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mikor anya már nagyon beteg volt, apa tudod hogy viselkedett vele?


- ágyba vitte neki az ételt (vagy megfőzte, és felszolgáltam én, amikor pl suliszünet volt)

- fürdette, megmosta a haját - sőt, be is csavarta neki, ahogy anya csinálta mindig :)

- amikor menstruált, cserélte a betétjét

- ölben vitte ki a wc-re elintézni a dolgát (anya nem hagyta a pelenkát sohasem, ha kellett, akkor az ágytál még elfogadható volt számára)

- tartotta a fejét, mikor hányt a fájdalmaktól

stb.


És NEM a szex hiányán nyávogott (hónapokról beszélünk, nem 3 hétről), a lakást pedig tisztán tartotta ő és én, de anyának akkor nem az volt a feladata, hanem hogy gyógyuljon - hmmm, sajnos aztán nem maradt velünk már sokáig. :(

2021. márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Amikor műtét után lábadoztam az első hullám idején, a férjem otthon maradt velem, hogy ne veszélyeztessen. Főzött nekem, ahogy egyébként is, mivel nem tudtam bemászni a kádba és lavórban állva mosdottam le felülről szivaccsal a varratok miatt, alulról pedig tusoltam, hozta a vizet, kiöntötte, felmosott minden nap. Megmosta a hajamat. Kétnaponta cserélte a kötéseimet és fertőtlenítette a sebeimet. Helyet cserélt velem az ágyban, mert a sebek miatt a másik oldalról tudtam csak felkelni. Odaadta a kedvenc párnáját, hogy megtaláljam azt a pozíciót, ahol kevésbé fáj. Biztatott, védelmezett, vigyázott rám. Aztán 4 hónap múlva cseréltünk. Erről szól a házasság. A tietek csak papíron az, te is tudod.
2021. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
17-es vagyok. Jobbulást kívánok és sajnálom a helyzetedet. A kérdésre válaszolva: Igen,teher vagy számára sajnos. Azonban láthatod, hogy ő is csak teher számodra és nem társ. Szabadulj meg tőle. Kitartást.
2021. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!