Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretném ha kedvesebb lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha kedvesebb lenne velem,jól látom hogy teher vagyok számára?

Figyelt kérdés

Problémám eléggé egyedi.Talán fontos hogy későn mentem férjhez,pár évvel ezelőtt holott már 40-es nő vagyok.Férjemnek előző

házasságából van gyereke,közös nincs.

3,5 héttel ezelőtt vakbélműtétem volt,talán rosszul sikerült de még a mai napig fájdogál a hasam,bár már azért jobb.Sokat pihenek,ezenkívül krónikus betegségem miatt nagyon félek a mostani covid mutáns vírustól,ezért szinte nem is megyek ki a lakásból.Egyébként is táppénzen vagyok.

A történtekkel párhuzamosan egyre többet vitatkozunk a férjemmel,alig értünk egyet valamiben,lassan már alig szólunk egymáshoz normálisan.Bár ő kevesebbet vitatkozik,legtöbbször hallgat,kerüli a kommunikációt.

Részéről az bántja hogy jelenleg még nincs szex a hasfájdalmam miatt.

Erre még rátesz hogy nem is megyünk sehova ugyanez okból és a vírus miatt.Dolgozni ő jár,ha itthon van valószínűleg unatkozik is.Már a filmeken is összeveszünk mit nézzünk,én ilyen állapotban romantikusabbat szeretnék,a durvább filmek lehangolnak.

Szeretném ha kedvesebb lenne velem hiszen én vagyok a beteg.De úgy érzem ilyen állapotban teher vagyok számára,nincs szex,háztartási munkát sem tudom még úgy ellátni ahogy megszokta.

Vajon az állapotom miatt nem egyezünk sok mindenben,vagy talán eddig is különbözőek voltunk csak a mostani helyzetem hozta ezt ki élesebben.Egyre többször eszembe jut,mi lenne ha nyugdíjas koromban rossz állapotba kerülnék,akkor is csak teher lennék neki?Mit gondoltok?


2021. márc. 22. 18:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Hàt a savanyu káposztát nehezrbb szeretni
2021. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez a férfi nem szeret téged, nem áll ki melletted a bajban. Egyszerűen szexuális és háztartési eszközként tekint rád. Mi filmezni úgy szoktunk, hogy párom a tévét nézi, én pedig fülhallgatóval tableten nézek olyat, amit szeretek.
2021. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Valamelyik nap pont elaludtam kicsit,mire bekapcsolta a laptopját elég nagy hangerőn nézett valamit.2 perc múlva megkérdezte zavar-e.Ezen is összevesztünk,hiszen látta hogy pihenek csendben,tudhatta volna hogy zavar.Tapintatlanságnak vettem,vagy direkt csinálhatta.Gondolom irritálja hogy most többet unatkozik mellettem ha itthon van.
2021. márc. 22. 18:39
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Megértem a csávót, én is morcos lennék, ha a házi csicska már hetek óta nem ganajozna ki alólam.

Na de vicc nélkül, értem én, hogy már idős voltál, és örültél, hogy egyáltalán elvett valaki, de egészen biztos vagy benne, hogy most jobb, mintha egyedül lennél?

2021. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%

Egy hónapja vegetálsz, ami még nem lenne baj, de minden vackon összeveszel vele. Jól leírod, ő csak hallgat, te meg teszed a fát a tűzre. Miért jó ez neked?

Az meg komolytalan, hogy fájdogál a hasad és ezért nincs semmilyen szexuális életetek. Gondolkozz el rajta, hogy miként tudnál neki kedveskedni...

2021. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

4. Te senkiházi paraszt. Szeretnél te normális párkapcsolatot, de tuti nem lesz soha, ha öregnek titulálsz egy negyvenes nőt .


Kérdező, ez a vírus minden kapcsolatot próbára tesz, és őszintén lehet nem is árt. Ott ahol egy műtét után pár héttel már hiszti van, ott gond van.


Ha az én társam lenne beteg, biztos, hogy tekintettel lennék rá. Gondolj bele, és ha mondjuk egy évig is elhúzódna egy komoly bajod, és figyelni kéne rád? Mi lenne, kukázna?


Nekem volt beteg párom, még sok évvel ezelőtt és teljesen természetes volt, hogy segítek ahol tudok.

Persze csak az egyik oldalát látjuk a történetnek, de én azt mondom, akárhogy is, de bajban mutatkozik meg ki barát és ki társ. Ő hát nagyon nem az. Lehet te is hibás vagy, mindenesetre itt gondok vannak


48/F

2021. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

3,5 hete,nem egy hónapja vagyok beteg.Sajnos fáj a hasam,félek a szexuális élettől egyenlőre.De ahogy 6-os írja,én is azt érzem mi lenne ha ettől súlyosabb beteg lennék.Párom nem jobban alkalmazkodik hozzám,inkább kevésbé.Türelmetlenebb vagyok bevallom,de ő is az velem mindenképpen.Pedig ő egészségileg tökéletesen van.

Hiányzik hogy lelket öntsön belém,sajnos pont fordítva van,inkább feszültté tesz az igényeivel.Meg örülnék ha csendes tevékenységet választana amikor pihenek.Érzem hogy utálja ezt a helyzetet.

2021. márc. 22. 19:33
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem szeret ő téged. Sajnos, 40 fölött gyakran belefut a nő hasonló férfiakba. Szexre kellesz neki, meg arra hogy ellásd a háztartást. Most - mivel se ezt se azt nem tudod 100%-ban teljesíteni - kimutatja a foga fehérjét.
2021. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki, semmi értelme így együtt lenni valakivel.

Egy hülye tahó pasi... férfinak nem nevezném.

2021. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó férfiak minden korban vannak. Távolról sem vagy idős, mitől lenne egy negyvenes nő.. Viszont ahhoz valóban az vagy, ilyenekre pazarold az idődet.
2021. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!