Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy mehet hozzá sima, egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mehet hozzá sima, egyszerű autószerelőhöz egy csinos, okos, vonzó nő?

Figyelt kérdés
A kolléganőm a csajszi, 5 éve próbálok neki udvarolni, erre tavaly hozzáment egy autószerelőhöz, és simán bejön úgy hogy a pasi hozza valami tragaccsal... és smárol vele a kocsiban meg minden... miért? Miért adja valaki ilyenre a fejét?
2021. márc. 10. 23:38
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
A doktoris vagyok... még annyit, hogy nekem volt egy ismerősöm, aki szintén autószerelő. Nagyon sármos volt és órákig tudott volna mesélni pl a görög mitológiáról. Ez csak egy példa, de jártas volt a történelemben, mindenben, művelt nagyon. Épp csak szegény nem tudott tanulni, mert a szüleinek nem rá pénze. Úgyhogy továbbra is azt mondom, a szív a lélek a fontos , nem az, hogy hány diplomája van. Én szó szerint sz...rá mentem most ebben a szakításban. Elnézést a kifejezésért.
2021. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!