Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy mehet hozzá sima, egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mehet hozzá sima, egyszerű autószerelőhöz egy csinos, okos, vonzó nő?

Figyelt kérdés
A kolléganőm a csajszi, 5 éve próbálok neki udvarolni, erre tavaly hozzáment egy autószerelőhöz, és simán bejön úgy hogy a pasi hozza valami tragaccsal... és smárol vele a kocsiban meg minden... miért? Miért adja valaki ilyenre a fejét?
2021. márc. 10. 23:38
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom van diplomád. Pár hete egy diplomás csajszi azt kérdezte, hogy a jól menő, diplomás pasik, miért a butácska körmös, fodrász lányokat válasszák. Javaslom keresd meg, és ismerkedj vele, nagyjából egy értelmi színvonalon vagytok!
2021. márc. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
5%
Durva, hogy a sok proli (aki még diplomát se tudott szerezni) hogy ugrik erre a béna, provokáló kamukérdésre :D
2021. márc. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
48%
Szexi biztos, mint a "taxis Daniel" - mozisorozat egy autószerelő zseniről, nem tudom, mért törölték a hozzászólásomat.
2021. márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
71%
Gyenge troll
2021. márc. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert a kedvességed, a szeretetet nem a diplomával mérik. Én doktorit csinálok. Most volt egy párom, aki lassan beadja a doktoriját védésre. Teljesen padlóra küldött engem a szakítással és azzal, hogy nem tudja, hogy mit akar. 32 éves vagyok. Nem akarok most ismerkedni senkivel sem, de már azon az állásponton vagyok, hogy inkább legyen a párom kétkezi munkás, de szeressen annyira, hogy később a felesége lehessek. Nem számít, hogy mi a munkája valakinek, a szív a lényeg.
2021. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
36%
A kockák sem hülyék ilyen szempontból , de most nem is ez a lényeg. Soha nem tudhatod , hogy ők milyen körülmények között jöttek össze vagy milyen a nő ízlése, a legrosszabb amikor irigykedünk másra mert ilyenkor saját magunk tehetetlenségét vetítjük ki.
2021. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
87%

Párom autószerelő, nem értem mi lenne ezzel a probléma.

Kifejtenéd, hogy mi a gondod, kérdező? Ez egy tisztességes munka, ráadásul szexi is. :) A keresete se nem jobb, se nem rosszabb mint az enyém, diplomával. Vagy min kéne itt fennakadni?

2021. márc. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
82%

Hajjaj, vannak bajok.


Ilyen irigy, rosszindulatú embertől mondjuk nem csoda, hogy menekül :D

2021. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy tippem. Valószínűleg szexuálisan vonzóbb lehet a pasi, mint te. Veled nincs meg a bizonyos "szikra".


Nyugi, nem sértegetni szeretnélek, én is ettől szenvedek. Egyszerűen nincs szexuális vonzerőm.


F

2021. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%

Ugy, hogy sokkal ferfiasabb szakma, mint a magadfajta aktakukacok

Vagy ugy, hogy nem nyavalyog mindenert es nem masokon keresi a sajat sikertelensegenek az okat.

Nem az elet szar tesom, te vagy a csicska😉

2021. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!