Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek barátnők ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek barátnők ti is visszaél(né)tek vele ha a párotok viszonylag házias? Vagy csak én járok úgy, hogy idővel minden házimunka rám marad?

Figyelt kérdés

Ez volt az ex barátnőmmel és most a feleségemmel is. Én kicsit rendmániás vagyok, szeretek főzni is, és ebből aztán pár év alatt az lett, hogy hazajön, lefekszik a kanapéra hogy jajj de fáradt, és várja a kaját.


Mindig mindenhol hallom hogy a férfiak milyen lusták a házimunkához, hát én pont a fordítottját tapasztalom. De ezekszerint ha az egyik fél házias, a másik mindig visszaél vele.


Mikor felhozom a dolgot, mindig azzal jön, h nem tud főzni, és rendeljünk. A takarítással pedig, hogy én vagyok a rendmániás, és szeretek takarítani, akkor ez nekem miért olyan gond. És az a baj h igaz, tényleg szeretek takarítani, de azt nem, hogy ha este későn kell nekiállnom, vagy mondjuk hétvégére is marad munka, és még akkor is csak azt látom, h facebookozgat ezerrel, miközben én a házimunkát csinálom.


2021. márc. 9. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy az emberek 90%-ára jellemző, hogyha valamibe belekényelmesedhetnek, akkor azt meg is teszik. Ez igaz az élet minden területére. A párkapcsolatokra, a barátságokra és a munkára is.
2021. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hajlamos rá mindenki. El lehet kényeztetni házastársat, gyereket, szülőt, állatot. Mindegyik hasonlóan viselkedik, ha hozzászoknak a jóhoz, extrához, később elvárás lesz belőle, ha a kezed nyújtod egy idő után a karodat akarják. Ezért rajtunk is múlik, hogy mennyire használnak ki minket, mindig meg kell húzni a határokat.
2021. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az bevállt, hogy mindig szólok a páromnak mit kéne csinálni, összehangolni. Egy idő után már magától is eszébe jutott.
2021. márc. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor rendeljetek, meló után fáradt, ugy van vele te megcsinálod. De ha neked sincs kedved ami érthető akkor rendeljetek, nem kell egyedul megszakadnod.este későn minek állsz neki takarítani? Ott egye meg a fene...

Amugy belekenyelmesedett a jóba. Lehet hogy te is túltolod a dolgokat , nehéz innen megítélni. De totál megszokta hogy te csinalsz mindent.

Szerintem csinálj táblázatot amin feladatok vannak heti/ havi lebontasban es az alapjan osszatok be oket.

2021. márc. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Uh,milyen alompasi vagy. :*


Biztos a feleseged konoenzalja ezt neked...

2021. márc. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%
Papucs
2021. márc. 10. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Most elolvastam meg 1x..azt írod h zavar h hétvégére is marad munka..hát figyi ahhoz nálunk is hétközben késő estig kéne suvickolni h ne maradjon. Szerintem az emberek zöme hétvégén takarít inkább. Vedd lazabbra.
2021. márc. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!