Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más házasságokban is igy van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más házasságokban is igy van?

Figyelt kérdés
10+éve vagyunk házasok és nagyon jó a kapcsolatunk de hiányzik a spontán szex.Általában előre megkérdezi pl.reggel hogy este szexelünk vagy napközbe irunk egymásnak és akkor rákérdez.Másoknál is van igy?
2021. febr. 18. 19:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne a házastársaddal megbeszélni:)

Mi is 10. éve vagyunk házasok, 11 éves a kapcsolat, van úgy, hogy megbeszêljük nap közben pl üzenetben nap közben, de nálunk a spontán menetek is jelen vannak, pl mikor együtt zuhanyzunk a kádban, vagy reggeli menet hétvégén, de délután is gyakran előfordul szabadnapokon😊 Egyébként este alvás előtt a leggyakoribb még mindig. Egyedül a nyilvános helyek maradnak ki, mióta ez a szar covid van és szinte semmi program, szórakozási lehetőség nincs.

2021. febr. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő ilyen, de te spontán szexet akarsz, nem értem, miért nem kezdeményezed? Miért nem alakitod ugy a helyzetet amiko épp kedved van hozza?


Ha nem vagy elégedett valamivel, ne számonkérj, hanem vedd az irányítást a kezedbe. Gondolom nem fog visszautasitani.


Aztan pár alkalom után neki is megjön a spontán kezdeményezéshez a kedve.


Engem jobban zavarna, hogy rákérdez, mintha engedélyt kérne.

2021. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

XD

Mókás.

2021. febr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

10-es : mit beszéljen meg? Hogy légyen spontán szex? Haha, az megbeszélés után tényleg jó spontán lenne.


A tették beszéljenek, ha a hegy nem megy mohamedhez, mohamed megy a hegyhez. Szépen le kell támadni a pasit egy váratlan de alkalmas pillanatban

2021. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szoktál kezdeményezni csak úgy spontán??

Érdemes lenne megpróbálni.

2021. febr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát másszál rá spontán. Nem igazán jellemző, hogy visszautasítanám a férjemet, vagy ő engem, ha jön és kezdeményez "csak úgy". Nem kötelező csak azokon a napokon szexelni, amikor rákérdez. Amúgy szerintem azért kérdezi, mert aznap ő szeretne, csak ezt ilyen sután adja a tudtodra.

33N

2021. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!