Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Általában a házasságok kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a házasságok kinek a hibájából mennek tönkre?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 12:42
A kérdező szavazást indított:
A férj hibájából
A feleség hibájából
22 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Emberek hibájából, EMBEREKÉBŐŐŐ
2020. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm első. Kva gáz, hogy non-stop szítják itt egyesek a nemek háborúját.
2020. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az egyik vagy a másik fél hibájából. De az is lehet hogy belepofázik egy harmadik 🤷‍♂️
2020. dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2%
Mindig a nő a hibás. Ez alap.
2020. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

#4


mondja ezt az, akinek egy rothadó kinövés lóg a lábai között 😔

2020. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer hallottam ezt valakitől: "én mondom nektek, ha egy házasság tönkremegy, hibásak ott mind a 3an"
2020. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%
Mindig a férfi a hibás vagy a felelős, ha úgy tetszik. F50.
2020. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem mindkettő, vagy egyik sem. Van egy pillanat ahol elkezdenek kétfelé változni, gondolkozni a felek. Mert olyan nincs, hogy valaki ne változzon az idő folyamán. Tehát csak az egyik változzon.
2020. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Miért nincs 3. opció, hogy mindkét fél? Nem lehet egyedül tangózni...
2020. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

Én is egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy két emberen múlik a házasság.


DE!


Én úgy gondolom, hogy legtöbbször a szexhiány (vagy a kikényszerített, vagy ellaposodott szeretkezések) következményei miatt válnak, vagy gyűlölik meg egymást az emberek.


A nők, miután megkaptak mindent (gyűrű, házasság, ház, autó, gyerekek), egész egyszerűen ráunnak a férjükre. Elkezdik nem szeretni, nem tisztelni, nem férfiként nézni rá. És így a szex sem fog menni.


A legtöbb férfi tévedésből azt hiszi, mindent meg kell adni egy nőnek. Na itt a nagy tévedés, és mire észbe kap csak néz hogy mi van.


Persze, erről maximálisan tehetnek a férfiak is, hogy hagyják a fejükre nőni a nőt.


Én magam is házasságban vagyok már jó pár éve, de úgy gondolom, a férfi és a nő annyira különböző, hogy lehetetlen elkerülni a házasság válságba jutását.


Aztán vagy kijönnek belőle, vagy nem, de többnyire nem.


Nagyon sok embert, családot, házasságot ismerek, de egy kezemen meg tudom számolni, hogy pár év és gyerek után, melyik funkcionál még.


Persze, tudom hogy vannak kivételek, főleg itt, a GYK-n.

2020. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!