Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy reagáltok, ha házastársot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáltok, ha házastársotok nemtetszését fejezi ki, nem kedvesen?

Figyelt kérdés
Bunkón beszól, vagy arcot vág valamire, egy mozdulatra, gondolatra, bármire.
2021. jan. 28. 21:46
 1/9 Savlekotő ***** válasza:
19%
Gondolatra,nem kell elmondani mire gondolsz ha nálatok ez is vitát szül,előzmények itt se voltak ugye, a pár választásnál gondolkodni kéne.
2021. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Bővebben?

Mivel ennek így semmi értelme.

Ha mindenki beadja a válást, akinek a házastársa egy ötletre pofákat vág, szerintem senki se marad házas.

2021. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Elmondanám neki ,hogy ez rosszul esik.Szívesen meghallgatom az ésszerű ellenérveket ,de ezt ne.
2021. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert én abban a pillanatban nagyon felhúzom magam, hogy hogy tud valaki így viselkedni. Nem tudom nyugodtan megkerdezni, hogy mi a baj.

Valójában ez érdekel, amit kérdeztem, hogy ilyen esetben ki hogyan reagál.

2021. jan. 29. 05:57
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

6 éve vagyunk együtt a párommal, éltünk 0-24ben együtt (együtt dolgoztunk és együtt is laktunk) éltünk távkapcsolatban, mikor külföldön dolgozott, de még soha egyszer sem reagált bunkón semmire. Mi mindig meglepődünk, mikor hallunk párokat pl csúnyán beszélni egymással. Számunkra annyira alapvető, hogy tisztelettel beszélünk a másikhoz. Emberhez méltó módon is közölhetjük, ha valami éppen nem tetszik.

Ha rendszeresen előfordulna hogy bunkó velem a párom, én elgondolkoznék, hogy egy ilyen kapcsolatban szeretném e leélni az életem.

2021. jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát 5-ös, tényleg nem volt túl hasznos a válaszod. Én is éltem ilyen kapcsolatban, ő meg most nem ilyen. 🤷‍♀️
2021. jan. 30. 15:52
 7/9 anonim ***** válasza:

kérdés:

"Hogy reagáltok, ha házastársotok nemtetszését fejezi ki, nem kedvesen?"

Válasz:

"Ha rendszeresen előfordulna hogy bunkó velem a párom, én elgondolkoznék, hogy egy ilyen kapcsolatban szeretném e leélni az életem."

Nem értem a problémát. A kérdés az, hogy "reagálnátok"! Hát én így. De valóban mindenkinek a saját döntése, hogy elvisel e egy passzív agresszív társat maga mellett. Én nem, és ezért már nem is hasznos a válaszom egy olyan kérdésnél, ahol a saját véleményem és vélhető reakcióm kellett leírni! XD

2021. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi lenne az első reakciód?
2021. jan. 30. 18:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez lenne: "Nem ezt vártam Tőled. Ha ezt kapom attól, aki a világon a legjobban szeretek, akkor mit várjak az idegenektől? Te a párom vagy, nem az ellendrukkerem. Akkor viselkedj is úgy, ahogy egy társnak kell! Legyél velem minden helyzetben megértő és szolidáris. Erre tettél esküt az anyakönyvvezetőnél, ha jól emlékszem. Ugye, drágám?"
2021. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!