Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket nem visel meg lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem visel meg lassan ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Lehet furán hangzik a kérdés,de a ti házasságotokat,párkapcsolatotokat nem viseli meg a covid?

Azt olvastam,egy kapcsolatban nagyon fontos hogy időnként kapcsolódjanak ki együtt,töltsenek minőségi időt egymással ne csak az otthoni megszokottság legyen.

Mi szerettünk is eljárni,persze nem költségesen,de rendszeresen.Minden héten kb.kétszer,vagy egy sütire,vagy egy fagyira,néha pizzára vagy másra beültünk.Mellette sétálgattunk,nézelődtünk itt-ott.

Most például a fővárosba mennénk ügyet intézni,milyen jó lenne egyúttal szétnézni,kis kikapcsolódás.De ilyen nem túl meleg időben jólesne beülni egy kávéra,mekire,bármire.Talán az utcán együnk ilyen időben?

Tudom van ettől nagyobb probléma is,csak ez az állapot elég hosszú ideje tart már,tulajdonképpen elvesztettem az érdeklődésemet a párom felé.Mindig csak itthon,tévé max.,minden ugyanaz.

Ti hogy vagytok ezzel?


2021. jan. 22. 13:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Nekünk sincs kocsi de elmegyünk busszal vonattal a közelbe szebb helyekre, menet közben eszünk szendvicset. Nem a legkényelmesebb tény de mindig jobb mint otthon ülni a tv előtt nonstop. Persze nyilván nem a legnagyobb hidegben kell elindulni, de pl ma is szép napos idő van simán útnak indulnék ha nem dolgoznék.
2021. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Csak az visel meg minket hogy a család többi tagjával nagyon ritkán találkozunk és hiányoznak. Egymás irányában nincsen semmi baj. Persze örülnénk ha lenne étterem, színház,fagyi, kávé, de azért jól bírjuk az itthoni éttermet, itthoni fagyit, kávét, online színházat, itthoni mozit popcornnal..na meg minden nap elmegyünk sétálni. Hétvégente pedig valamerre túrázni.
2021. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
25%

A 6-ossal, és 7-essel értek egyet.


Megviseli valóban az embereket. Tényleg ne vedd magadra, itt divat belállni a kérdezőkbe. Én aláírom, és elfogaodom, hogy vannak olyan emberek , párok, akiknek tök jó az is, ha non-stop otthon ülnek és nézik, ahogy szárad a festék, de általában az emberek tartalmas programokkal szeretnék színesíteni az életüket, kapcsolatukat.

Tényleg elkeserítő, hogy nem lehet egy kávéra sem beülni.


7-es az állandó séta, meg kirándulás mániásokat én is imádom:D Múltkor valaki szószerint beírta, hogy "Nem normális ilyen időben fázni" Tuti én vagyok deviáns amiért a +22-27 fokban szeretek kirándulni, és a legjobban a napsütés tengerparton érzem jól magam, de hadd engedjem már meg magamnak azt a luxust, hogy eldöntöm mikor fázom, és mikor nem.

és tényleg imádom, mikor a megmondó emberek azt tanácsolják, hogy nyugodtan elmehetsz szakadó esőben +2 fokban, esőkabátban sétálni, és randizni:D

2021. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem az azért gond, hogy otthon ülve minden egyes nap ugyanolyan. Mondjuk tudom, én könnyen beszélek, párommal mindketten introvertáltak vagyunk, és nyilván könnyebben viseljük a bezártságot (bár nekünk is hiányzik, hogy néha menjünk valahova, találkozzunk barátokkal, stb.), de azt gondolom, hogy baj, hogy nem tudjátok megszínesíteni a napjaitokat, mert nemcsak tévézni meg sorozatot nézni lehet otthon. Ha nincs más otthoni hobbitok, próbáljatok kitalálni, keresni valamit. Sajnos arra nincsen ráhatásotok, hogy meddig lesznek a helyek zárva, de arra igen, hogy hogyan adaptálódtok.

Mi játszunk, zoomos sörözést szerveztünk, olvasunk és beszélgetünk róla, társasozunk, kutyázunk. De érdemes várni egy olyat napot, amikor nincs baromi hideg, és akkor elmenni egy nagyot kirándulni.

Amúgy, ha már mentek Budapestre, tipp: szabadulószobák közül sok nyitva van, szóval ott tudnátok kicsit szórakozni és melegedni.

2021. jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek nehéz. Mi is elszoktunk menni ide oda, ugyanúgy mint ti. Elfogadjuk ,hogy most ez van.
2021. jan. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
84%
Te is csak azért vagy vele mert vírus előtt vitt téged mindenhova. Amint nem utaztat egyből kiszeretsz belőle...
2021. jan. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
13 Minket is megviselt, nem írtam sehol, hogy nem, de mivel ez egy átmeneti időszak ezért mi nem fordultunk egymás ellen, nem ábrándultunk ki egymásból, tudjuk, hogy ennek is vége lesz és kibírjuk. Ha 2-3 évig tartana, akkor esetleg, de pár hónapot még a legrosszabb körülmények között is ki lehet simán bírni szerintem. De persze lehet, hogy csak mi vagyunk ilyen rugalmasak.
2021. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sokkal egyszerűbb ezeken a dolgokon túllendülni, mivel kutyás párocska vagyunk, így egyrészt megszoktuk, hogy minden nap többször lennt vagyunk még fagyban és zuhogó esőben is, másrészt a kutya óta a programjaink is úgy vannak tervezve, hogy inkább a kutyával 3-asban tudjunk menni valahova. Tehát a vendéglátó helyek többsége kiesik, ha mégsem akkor is elviteles a rendelés. Szóval az esetek 90%-ban kirándulunk valamerre akármilyen idő is van.

Amikoe pedig a kutyus nélkül van programunk akkor pedig azért nem ücsürgünk feleslegesen sehol, hogy ne legyen sokat egyedül a 4 lábú barátunk.


Úgyhogy ezeken a problémákon mi már régesrég túllendültünk.

2021. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
50%
Azt senki se mondja hogy a szakadó esőben menjen kirándulni bárki is 🤷‍♀️ de attól mert tél van miért állna meg az élet? Télen is olyan szép tájak, vidékek vannak. Kár a látványt kihagyni. Persze tengerparton a legjobb. Ez tény. De ha nincs ilyen lehetőség, akkor nincs...
2021. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Minket inkább jobban összekovácsolt. Én itthonról dolgozok és általában teljesen el vagyok havazva, viszont így az eltérő munkarend már nem okoz problémát.

Mi mindig le tudjuk kötni magunkat, mindkettőnknek van külön hobbija is, van közös is. Néha csak elkocsikázunk a szomszéd falvakba szétnézni, gyönyörködni a tájban. Otthon főzünk, beszélgetünk, a hobbijainkkal foglalkozunk, nézünk egy sorozatot stb. Néha azért összefutunk a barátainkkal is.

Nem voltunk sosem egy nagyon bezárkózó pár, majdnem hetente jártunk étterembe is, de nem állt meg a világ most, hogy nem mehetünk. Kicsit több pénz marad így a kasszában is.

2021. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!