Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket nem visel meg lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem visel meg lassan ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Lehet furán hangzik a kérdés,de a ti házasságotokat,párkapcsolatotokat nem viseli meg a covid?

Azt olvastam,egy kapcsolatban nagyon fontos hogy időnként kapcsolódjanak ki együtt,töltsenek minőségi időt egymással ne csak az otthoni megszokottság legyen.

Mi szerettünk is eljárni,persze nem költségesen,de rendszeresen.Minden héten kb.kétszer,vagy egy sütire,vagy egy fagyira,néha pizzára vagy másra beültünk.Mellette sétálgattunk,nézelődtünk itt-ott.

Most például a fővárosba mennénk ügyet intézni,milyen jó lenne egyúttal szétnézni,kis kikapcsolódás.De ilyen nem túl meleg időben jólesne beülni egy kávéra,mekire,bármire.Talán az utcán együnk ilyen időben?

Tudom van ettől nagyobb probléma is,csak ez az állapot elég hosszú ideje tart már,tulajdonképpen elvesztettem az érdeklődésemet a párom felé.Mindig csak itthon,tévé max.,minden ugyanaz.

Ti hogy vagytok ezzel?


2021. jan. 22. 13:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%
Hát nehogymár azért ne érdekeljen a párod mert nem tudtok egy Mekibe beülni 🤷‍♀️😂 nekünk is rossz, hogy ennyire nem lehet semmit se csinálni de kirándulni el lehet menni, kaját elvitelre kérni és a kocsiban megenni. Ha nincs kocsi akkor szendvicset is lehet venni amit útközben sétálva meg lehet enni.
2021. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%
Ez esetben nem a COVID-helyzet viselt meg titeket, hanem egész egyszerűen nem egymás iránt vonzódtok, hanem pusztán az elfoglaltságok iránt.
2021. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%

Kismillárd dolgot lehet csinálni, bár a kérdést sem értem. A párod iránt elveszítetted az érdeklődésed?

A párod egy eszköz a kimozduláshoz, vagy a kimozdulás egy eszköz a pároddal való együttléthez? Nem mindegy ...


Otthon is lehet csinálni sok mindent, ezer és egy kézműves dolgot, akár együtt akár külön. Alkossatok valamit. Mi festeni és origamizni kezdtünk el.

2021. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a covid időszak alá esett a házvásárlás projekt is, ami sokkal több stresszel járt, mint valaha, munkahelyi stresszből is sokkal több volt, mint eddig bármikor, családi téren is történt tragédia, szóval elég megterhelő évünk volt. Elmászkálni, kikapcsolódni nem nagyon tudtunk, maximum sétálni de azt is inkább csak én szeretek. Nehéz, de nem távolodtunk el egymástól. Közösen megyünk a fény felé az alagút végén és tudjuk, hogy ez csak átmeneti. Voltak már korábban is nehéz időszakaink, akkor is túlutottunk rajtuk és most is túl fogunk jutni, hiszen egy csapat vagyunk.
2021. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot,de ilyen hidegben szerettem volna bent meleg helyen beszélgetni egy süti vagy kaja mellett.Az utcán nem jó.

Otthon nem sok mindent lehet csinálni együtt,max.tévézünk.Együtt nézünk valami sorozatot.

De tévézni egyedül is tudnék például.Főzni meg többször kell,hiszen kiestek azok a heti 1-1 napok amikor beültünk valamit megenni.

Ez így unalmas élet,tulajdonképpen több mindent tudok csinálni a

lakásban ha a párom nincs otthon.Ha itthon van,minden nap ugyanaz.

2021. jan. 22. 13:47
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

de, megviseli, olyan formában, hogy ingerlékenyebbek vagyunk, könnyebben elegünk lesz a másikból. mindketten otthonról dolgozunk egy kis egérlyukból, kimozdulás, elszakadás alig, nagyon beszűkült mind az életterünk, mind az emberi kapcsolataink, kiesett egy csomó olyan dolog, ami normál esetben hozzájárul a kiegyensúlyozottságunkhoz.

szóval nem egy optimális állapot, de azért szeretjük egymást, és igyekszünk megoldani. illetve tudatosítani, hogy ez egy átmeneti (és nagyon nem hétköznapi) állapot.

nekem egyébként ilyen téren reménykedésre ad okot a tavalyi év. a tavaszi lezáráskor hasonló volt a helyzet három hónapon át, de utána nyáron, a korlátozások feloldásával ugyanolyan szép volt együtt az élet, mint régen, szóval nem hagyott maradandó nyomot a kényszerű összezártság. és valószínűleg idén is így lesz, amikor végre vége ennek a fos járványnak.

2021. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
39%
ja és kérdező, itt ne sok megértésre számíts. múltkor a fórum közönségének jelentős része nem értette, hogy mi bajom van, hogy a hideg esőben-hóban-szélben sétálós randit nem találom kellemesnek.
2021. jan. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%
Beszeretnél ülni valahova ezt értjük, de ha nem lehet akkor nem. Ki tudja még meddig nem lesz rá alkalom 🤷‍♀️ de igazad van hisztizz tovább. Hátha előbb kinyitnak az éttermek.
2021. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
53%
kitartás, kérdező, mindenkinek tele a bakancsa a helyzettel. (na jó, az emberkerülő remetéknek talán nem)
2021. jan. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
72%
Nem a Covid lesz itt a legnagyobb gond. Nálunk is, ahogy korábbi válaszolónak, a házvásárlás esett pont erre az időszakra. Plusz családi tragédiák, elmaradt templomi esküvő, munkahelyi kudarcok. A házvásárlás, költözés nagyon stresszes volt, ott az első két hétben azt hittem világvége lesz, annyira keveset beszéltünk egymással, ha beszéltünk is, akkor sem a legszebb hangnemben. De már a ez elmúlt. Voltak márm áskor is nehéz helyzetek, ez nem attól lesz nehezebb, hogy jaj most nem lehet kávézóba beülni. Kirándulni lehet, sétálni lehet, kaját meg tudod venni elvitelre, kávét szintén. Egyébként otthon is lehet sok mindent csinálni. Gyakran nézünk filmet, csinálunk hozzá popcornt. Együtt főzünk. VAgy társasozunk, karaokézunk (még jó hogy családi ház, különben állhatnánk a szőnyeg szélén minden szomszédnál) :D. Vagy játszunk közösen playstation-ön, vagy repülőgép szimulátoros számítógépes játékkal. Én sose játszottam korábban, de most nem nagyon van más lehetőség, és ezt is tudjuk együtt csinálni, egymás ellen versenyezni. A kézműves tevékenységek, festés is szintén nagyon jó elfoglaltság otthon.
2021. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!