Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Manapság miért várja el sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért várja el sok nő, hogy mindent a férfi csináljon?

Figyelt kérdés

Feleségem nem így indított, normális volt. Terhessége alatt plusz munkát vállaltam, hogy a kívánsága szerinti luxus magánorvoshoz járhasson és ott is szüljön. A félretett pénzünkkel együtt jött ki az egész, több mint 2 millió forint volt. Végig támogattam. A szülés után durvultak be a dolgok. A covid miatt hozzá nem jött senki és ő se mehetett sehova. Én dolgozni járok azóta is. Mára így alakult az életünk: Felkelek reggel 6-kor és elmegyek munkába, 5-kor végzek, utána elmegyek boltokba amit a feleségem mond, 6-ra otthon vagyok, a gyereket a kezembe nyomja és ő átmegy a barátnőjéhez a szomszédba 8-ig. Addigra én megfürdetem, megetetem, elaltatom. Éjszaka 2x kell etetni, altatni, mindkétszer én csinálom, mert ő egész nap a gyerekkel volt és fáradt. Hétvégén a házimunkákat is én végzem (hétköznap nincs takarítás és a kaja is rendelve van). Egész hétvégén a gyerekkel vagyok, mert ő pihen, neki arra van szüksége. A gyereket magamra csatolva takarítok. Néha rá tudom venni hogy menjünk el hármasban sétálni a babakocsival de ritkán megy bele, mert nincs kedve.


Gyakorlatilag így is minden az én hibám! A barátnők férjeitől azt hallom vissza, hogy én semmit sem csinálok és jól elvagyok a munkahelyemen, jókat kávézgatok meg a bevásárlás közben is biztos flörtölgetek az eladókkal (soha nem csináltam ilyet, 2 párkapcsolatom volt egész életemben). Úgy adja elő mint a kiégett szegény anya, aki mindent maga csinál és nincs ideje semmire, magára se.

A szülés óta 10 kilót hízott, meg is mondta, hogy ez vár rám, mert egy anyának már nincs ideje magára, ezt el kell fogadni. Nem tudom mit csináljak még. A napi 2 óra barátnőzés helyett lehetne sportolni is. Én előtte futni jártam, már másfél éve nem tudtam elmenni, mert üvöltözés van belőle. Egy filmet nem nézhettem meg a gyerek születése óta mert szerinte fejhallgatóval is zavarja az emeleten alvó gyereket. A sugárzások miatt mert hallani hogy sercegő hangot ad ki a TV (2018-as modell). Szexet ne is kérdezzétek, a pozitív teszt óta nem volt.


Van innen visszaút?


2021. jan. 7. 10:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez komoly, akkor részvétem báttya.
2021. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Le kell vele ülni megbeszélni a gondjaidat és minél előbb. Akár többször is. Mert minél tovább halogatod, annál jobban a fejedre nő!
2021. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Nincs visszaút.

1.: Azt mondod neki, hogy vállalsz egy másik munkát is. Nem mész haza csak este 10-11 környékén, az így felszabaduló idődben eljársz qrvázni. Így legalább lesz valami szexuális élményed.

2.: Fogod magad és elvállsz a g*cibe!

Ez nem fog változni, csak rosszabb lesz. Mindenért Te leszel a felelős, (attól kezdve, hogy meghízott, azon keresztül, hogy nincs ideje semmire, egészen addig, hogy nem járt még ember a Marson, vagy hogy olvadnak a sarki jégsapkák!) Folyamatosan a rossz híredet fogja kelteni - akkor is ha elválsz Tőle, de akkor is, ha vele maradsz. Folyamatosan alázni fog, és arra is készülj fel, hogy a büdös életben nem fog elmenni dolgozni!!!!! És azt is rádsüti, hogy ez is miattad van! Szexre semmi esetben se számíts, és ezt a helyzetet semmi nem fogja megmenteni. Apám, abban a punciban Te az életben nem jársz .... más lehet, hogy igen, de azért is garantáltan Te leszel a hibás!

Válj el, szabadulj fel, kezdj ÉLNI újra!

2021. jan. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Miért kell minden sablonos kamunak bedőlni?
2021. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%

Depresszió? Lehet, hogy alapból is megvolt nála, csak amíg nem zárult be egész napra a 4 fal közé egy babával, addig nem annyira jött ki. Utána viszont... Az is lehet, hogy sajnos késve ugyan, de felismerte, hogy az anyaság nem neki való, így már csak egy utálatos kényszer számára az egész.

A helyedben még megpróbálnám a bébiszittert vagy a heti pár órát valami bölcsiben. Nem csak, illetve nem elsősorban a házimunka alól kellene mentesülnie, hanem ez alól, hogy kora reggeltől késő délutánig teljesen egyedül van, és "dedóznia" kell. Ez ki tudja égetni az embert. Kit előbb, kit később.

2021. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

"Manapság miért várja el sok nő, hogy mindent a férfi csináljon?"

Ki a többi nő?

Vagy 1 az már sok nőnek számít?

Ennyi IQ-val én is csak arra használnálak, mint a feleséged.

2021. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Ne haragudj de tegyél otthon rendet,ez szerintem nem normális,ő irányít csak te pedig ezt hagyod neki.

Egy normális kapcsolatban ez szerintem nem így megy,nekem a fateromat irányították így a szülei és drága édesanyám elég későn jött rá erre,szüleim meg bírták ezt beszélni.

Nem tudom el hinni hogy engedheted magadat ennyire érzelmileg zsarolni,kicsit mutasd már meg otthon hogy nem nő vagy ha nem férfi, tudom nehéz ezt így el hinni de egy komoly beszélgetést kell csinálnotok drága feleségeddel, nagyon el van kényelmesedve.

Ha nem jutsz vele közös nevezőre,nincs más hátra mint a válás,sajnos ez egy mérgező kapcsolat,nálam már ott ki bukott az egész hogy minden áldott nap este te csinálsz mindent ő még ott sincs.

Kitartást kívánok, ne feledd először üljetek le beszélgetni,ha azt látod hogy csak a maga baját nyomja és panaszkodik a barátnőinek vagy is nem javul semmit sem én válnék tőle minél hamarabb,aztán majd rá jön vagy keres magának egy lúzert aki el tudja őt megint tartani.

Nem minden nő ilyen,pont ki fogtál egy rosszat,de sose hagyd magadat megtörni.

2021. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Az a baj, hogy neki van zsaroló potenciálja. Mert ha nem hozod az elvárásokat, csak kirak otthonról egy válással, és öt fogja mindenki sajnálni. Mert ugye depressziós mert ma már egy nő belerokkan egy gyerekbe.

Mondjuk nem hiszem hogy a pozitív teszttol lett ilyen, gondolom az egyéb kvalitásai miatt választottad és hát nem sült jól el.

De ja, nem kell mindennap ugrálni neki, szépen beszélgetni kellene, esetleg egy bebiszittert szerezhetnel pár órára, hogy tudjatok nyugodtan beszélgetni ne csak este fáradtan.

Két kisgyerekem van, és olyan munkahelyről jöttem el, hogy négy kicsi mellett sem tudnék úgy elfáradni, szóval hagyjuk már ezt a halálos kimerultseget, inkább csak megengedheti magának hogy elhagyja magát. Pofám leszakadna ha az egész nap dolgozó férjem kelne éjszaka többször is.

2021. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%

Jaj szivem, több millió nő él így jelen pillanatban is, bele ne pusztulj.

K*rva fárasztó és a f*szod ki van mindennel, mi?

Elhiszem;)

Csináljad csak, te gyereked is, és te is ott laksz, ez a dolgod

2021. jan. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
9 szívem akkor viszont a nő is menjek dolgozni meg bevásárolni, gondolom O is eszik - iszik. Többmillió férfi csinálja és nem pusztulnak bele.
2021. jan. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!