Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljon egy 30-as fèrfi, ha arcilag le van pusztulva (erosen rancos, kopaszodik) es sokkal tobbnek nezik?

Figyelt kérdés
Mèg mielott valaki jonne, h egeszsegesen kellene èlni, annak mondom, h heti 3 napot uszok, fizikailag a 30 asok 90@% ánál jobb vagyok edzettsegileg (szèles vallak, sportos testalkat, 10 kmt barmikor le tudok futni, 100 kilot fekve ki birok nyomni), nem dohanyzok, nem alkoholizalok, normalisan etkezek. Egyszeruen genetika. Es ez borzalmas. Tolem idosebb, 10-12 kiloval tulsulyos 39 eves not mindenki fiatalabb nez, mint engem. Azt az idosebb ferfit is, akinek tobb a haja, de nulla teste van, csakezert mert gebetikailag szerencsesebb es ezek semmit sem dolgoztak meg èrte. Aki meg sokat tett, azt oregembernek nèzik. Mit lehet tenni?
2020. dec. 3. 14:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Esküszöm irigyellek! Nekem meg abból van már baromira elegem, hogy még mindig néha 18 év alattinak néznek, meg hogy egyáltalán még mindig lefiataloznak! :/
2020. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Amúgy 29/F (#1-es)
2020. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Férfinál előny, ha idősebbnek néz ki, nem értem a problémád.
2020. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Azok szoktak hamar ráncosodni, akik mindig szabad levegőn vannak, akár munka, akár sport miatt. Amolyan cserzett arcuk lesz naptól meg széltől. Korodbeli nőket keress - a legtöbb nőnél nem kizáró ok ugyanis, ha 5 vagy akár 10 évvel idősebbnek hisz önmagánál. Ja és a túlsúlyosok persze, hogy kevésbé ránctalanok, hisz az arcuk is kitelik. Esetleg kollagént tudsz enni, az valamennyit segít (3 hónap után...), vagy olcsóbban sok kocsonyát.
2020. dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
az okozza a ráncokat, hogy erőlteted sportolás közben az arcizmokat. akik botox kezelésre mennek, oda van írva a tájékoztatóban, hogy a ránctalanító hatás 4-8 hónap körül van és függ attól hogy valaki sportol-e illetve erős-e a mimikája. nyilvánvalóan az erőlködés nem tesz jót az arcnak. emellett nagyon jó arckrémeket kell használni, pl. 50 faktoros fényvédőt minden egyes nap (egyik idősebb tanárom gyerekkora óta használ fényvédőt az arcán, mert az egész arcán van vagy 60 kicsi anyajegy és kötelező volt neki, 55 éves, de 30-nak néz ki, igaz sportolt meg egészségesen is evett mindig és folyamatosan krémezte, hidratálta a bőrét), c vitaminos és retinolos és hyaluronos krémeket alá, illetve estére. Ezek tényleg jók, bár inkább kisebb ráncokra jó, de a mélyeken is javít. vitamin az az alap,interherbtől a kollagén hyaluronsav tabletta bevált, jó sokfajta egyéb kell pl hairclinic, az is bevált, főleg c vitamin a kollagéntermelés miatt és sok alvás is kell. Krémmárkák:la roche posay, lancome. Hajápolóból pedig kizárólag kerastase. Nem olcsók egyik sem.
2020. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%
Kopaszra a fejet!
2020. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
ja és az a rohadt uszoda. mivel évi 80 ezerbe kerülnek a krémjeim, természetesen nem járok uszodába, hogy tönkretegye a bőröm az az erős klór. a bőrnek mikroboimja van, saját bakrétiumflórája ami védi, ezért káros az uszoda nagyon, jelentősen csúfítja a bőrt. javaslom járj ezentúl csak heti kétszer, az arcod kend be vazelinnel előtte, ne szaunázz előtte, és utána se szaunázz, főleg ne klóros testtel, hanem ha lezuhanyoztál, csakis utána, szauna után megint zuhany, hideg, aztán testápoló.
2020. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszi az infókat, ment a pozitív mindenkinek. Jöhet még komment.

1. Na igen, az sem jó ha túl fiatal valaki, de az sem, ha túl öreg. Legjobb a korhű.

2020. dec. 3. 15:27
 9/20 A kérdező kommentje:

Ja és a túlsúlyosok persze, hogy kevésbé ránctalanok, hisz az arcuk is kitelik.


Ez is igaz, csak én meg magamon (nőn 0-8 kiló túlsúlyig oké) nem nagyon bírom a zsírt, akkor már inkább nézzek ki ráncosnak, öregnek, de a kövérség , túlsúlyosság nem oké magamra nézve.

2020. dec. 3. 15:29
 10/20 anonim ***** válasza:

Le leszek pontozva


Kicsit irigyellek. Ha hiszed ha nem, 30 vagyok es konkretan undoritonak talaljak a nok, mert 23-24 nem nezek ki (dohanyboltban szemelyim is elkerik). Allandoan azzal utasitanak el, hogy tul kisfius az arcom es az milyen mar, nem akar gyerekkel jarni stb.


Szerintem ne porogj ezen, sokkal jobb ferfikent ha kicsit "koros" a kulsod. Tapasztalom.

2020. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!