Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljon egy 30-as fèrfi, ha arcilag le van pusztulva (erosen rancos, kopaszodik) es sokkal tobbnek nezik?

Figyelt kérdés
Mèg mielott valaki jonne, h egeszsegesen kellene èlni, annak mondom, h heti 3 napot uszok, fizikailag a 30 asok 90@% ánál jobb vagyok edzettsegileg (szèles vallak, sportos testalkat, 10 kmt barmikor le tudok futni, 100 kilot fekve ki birok nyomni), nem dohanyzok, nem alkoholizalok, normalisan etkezek. Egyszeruen genetika. Es ez borzalmas. Tolem idosebb, 10-12 kiloval tulsulyos 39 eves not mindenki fiatalabb nez, mint engem. Azt az idosebb ferfit is, akinek tobb a haja, de nulla teste van, csakezert mert gebetikailag szerencsesebb es ezek semmit sem dolgoztak meg èrte. Aki meg sokat tett, azt oregembernek nèzik. Mit lehet tenni?
2020. dec. 3. 14:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Na jó, de pl 35 vagyok es meg akarok ismerni pl egy 29 eves not (27 tol 40 ig erdekelnek a nők most per pill), majd kozli h neki nem kell pl 44 èves ferfi. Akkor mondjam h 35 vagyok? Azzal nyerek valamit? Nem hiszem (max 10% eselyem marad a nullarol nezve).
2020. dec. 3. 16:09
 12/20 A kérdező kommentje:

Most pl ha egy ismeretlen figura lenne Arjen Robben, akkor mondhatja, hogy 36 eves, viszonylag fiatalember vagyok, ha 45 nek hiszik...Szoval ertitek...


[link]

2020. dec. 3. 16:12
 13/20 anonim ***** válasza:
54%
akkor mondd magad 44-nek és ismerkedj egy 40 éves nővel. 5 év korkü nem a világ.
2020. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ne jarj uszni,mert a vizben aztatas rancosit.


Plasztikai sebesz feltolti hiskuronnal az arcod es formazza is. Par alkslom. Kb 1 percig tart egy kezeles,miutan megbeszeltetek a kivant format. Utana eled az eleted,nincs felepules meg hasonlok.

2020. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ja, 40 alatti kellene azért.
2020. dec. 3. 22:22
 16/20 anonim ***** válasza:

Hát sajnos elég nagy xarban vagy.Én 50 vok,de nem néznek 40 nek sem.

A kis csajok is látványosan megbámulnak.Igaz 178/105 kiló vagyok,ami nem zsir.És hát megjelenesre nem vok egy szürke arc.

Persze ez semmit se jelent,nem vagyok elszállva.Nem biztos egyáltalán ,hogy imponáló,csak nem hétköznapi.


Edzések mellett én ajánlom a jógát.

A legjobb fiatalító,amit ismerek.

2020. dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Valaki gyorsan oregszik arcilag, amirol nem tehet. De mint mondtam, 92 kilo izom vagyok 178 centivel.
2020. dec. 4. 12:48
 18/20 anonim ***** válasza:

Az izom rendben van.Azt irtam,hogy az edzések mellett csináld. A jóga a tested harmonizálja,megfiatalítja a böröd,hajlékonnyá tesz,erœsíti a belsö szerveidet,a vérkeringésed.

Eltünnek a ráncok"kisimul a böröd.

Kívülröl is lehet próbálkozni,mint ahogy irták.De a krémek hatása nulla a jógához képest,hidd el.

Egy fejenállás semmivel sem ér fel!

És ez csak 1 aszana.

Többezer éves ,valamit csak tud,ha azóta müködik!

2020. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mindenesetre 50 évesen úgy írsz, mint egy 15 éves
2020. dec. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Köszönjük professzorkám a mindenki számára oly fontos információt.

Kérlek,taníts minket,egyszerü pórnépeket!!!

2020. dec. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!