Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek csak viccel a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak viccel a férjem?

Figyelt kérdés
A férjem néha olyanokat ír az egyik kolléganőjének, ami eléggé félreérthető. Majd a karantén után megbeszélnek egy rendes találkozót, kávézzanak egyet, mindig nagyon csinos, kíváncsi mi lenne ha egyedül lennének? De állítása szerint csak vicceskedik, szórakoznak egymással, nem kell komolyan venni. Mi erről a véleményetek?
2020. dec. 27. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye. Már rég lépett volna, de minimum erre azt válaszolta volna a nőnek, hogy neki is bejön. Nem mondott semmit, csak hogy ez már tiszta beszéd. Ha bejönne neki, mondta volna, hogy igen én is vonzódom hozzád vagy valami.
2021. jan. 25. 20:15
 52/66 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod hogy mindent oda leírnak? Személyesen egész más a szitu hidd el. Úgy megdugja majd mint a szél.
2021. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyesmivel lehet szórakozni, ha független az ember, de házasként nem vicces. Téged is zavar és nem véletlenül. Engem már ennél sokkal kevesebb is kiakasztana.

A férjed ezt úgy csinálja, hogy tisztában van azzal, hogy olvasod? Szerintem ez az egész rád nézve megalázó, nem tudok mást mondani.

2021. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem tudja a férj hogy az asszony ilyen jól tudja mi történik. Így a nem törölt üziket látja.
2021. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 A kérdező kommentje:

Nem tudja hogy olvasom. De őt ez csak szórakoztatja, nem dugná meg a csajt. Már szerintem lépett volna valamit.

Csak az zavar hogy a múltkor pl ilyeneket mondott a csajnak hogy az ő korában már csak 5 perc a szex cigivel együtt. (Ez nyilván nem így van nem 5 percig tart amikor együtt vagyunk)

Erre a múltkor a csaj kérdezte hogy melyik nap találkozzanak, mennyi időt akar vele a férjem tölteni. Erre azt mondta a férjem hogy 5 percet. Én ezt úgy értelmezem hogy azt válaszolta a nőnek, hogy megdugná. Ilyenkor kicsit elbizonytalanodok mennyire lehet ez vicc

2021. jan. 25. 22:30
 56/66 anonim ***** válasza:
100%
Te annyira buta vagy!
2021. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy elbizonytalanodsz, mert tudod hogy ha úgy alakul akkor meg fogja dugni, mivel a csaj is vonzódik, meg is fog történni. Hiába próbálod bemagyarázni az ellenkezőjét. Ha meg történik arra is lesz majd magyarázat, mert ilyen vagy. De ez a te életed, te éled, neked kell tudni.
2021. jan. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 A kérdező kommentje:

Ha esetleg érdekel valakit tegnap olyan történt amire már tényleg én sem találok mentséget.


Megint leveleztek főleg a szexről. Megbeszélték ki milyen előjatékot szeret, illetve a férjem kért megint képeket amit kapott is. Nem teljesen meztelen de szexi fehérneműs. Viszont továbbra is nagyon szeretne meztelen képet stb. Szóval kepcserék mentek meg a szexről beszélgettek hogy ki mit szeret.

Most mar látom hogy ebből szex lesz, a mi házassagunknak pedig vége 😔

2021. febr. 13. 12:26
 59/66 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, szerintem a többség nevében mondhatom, hogy nekünk ez már egyértelmű volt, Te csak nem akartad elhinni és elfogadni. A legtisztább az lenne, ha lelépnél, vagy kiraknád Őt és elindítanád a válást. Nem tudom kié a lakás. Annak pedig nem látom értelmét, hogy szembesítsd a történtekkel, hiszen nem hülye, tudja mit csinált és kétlem, hogy olyan üres ígéretekre vágysz amit úgysem fog megtenni (befejezi, lezárja és nem lesz több ilyen) ne légy naív, most kell erősnek lenni. Sok sikert, Kitartást!
2021. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek az 59-es válaszolóval. Sajnálom 😔 ne hagyd hogy megvezessen.
2021. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!