Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek csak viccel a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak viccel a férjem?

Figyelt kérdés
A férjem néha olyanokat ír az egyik kolléganőjének, ami eléggé félreérthető. Majd a karantén után megbeszélnek egy rendes találkozót, kávézzanak egyet, mindig nagyon csinos, kíváncsi mi lenne ha egyedül lennének? De állítása szerint csak vicceskedik, szórakoznak egymással, nem kell komolyan venni. Mi erről a véleményetek?
2020. dec. 27. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
100%
Igen elhiszem .Sajnos én is voltam ilyen szituációban és az én fejemben is az járt.Én ezt nem akarom elhinni ez nem velünk történik meg.
2020. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
38%
Ezt már leírtad párszor. A sztori nem egyedi, de minden szófordulatod ugyanaz. Troll vagy, vagy hülye?
2020. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:

Ami még nagyon zavar:


Még novemberben egyszer megbeszéltük hogy találkozunk valahol. Délután hívtam, úgy csinált mintha nem tudna semmiről, hülyének tettete magát. Le is tettem a telefont. Erre később kiderült, hogy épp a nő volt nála megbeszélésen. Persze nekem azt mondta, valami ppt-t még el kell készítenie

2020. dec. 27. 21:49
 34/66 anonim ***** válasza:
100%

31!

Mi tortent azota?

2020. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
100%

Persze, az én exem is hívogatta egy volt osztálytársát "cukiba", meg segíteni akart neki költözni, de kihangsúlyozta, hogy semmi hátsószándéka nincs. A szívem azt hittem, hogy kiugrik a helyéről, amikor olvastam a sorokat, amiben hónapokon át próbálta őt befűzni. A csaj egyáltalán nem volt vevő a dologra, így magát is és engem is jól lejáratott. Mikor szembesítettem, persze jött a duma, hogy nem tudja miért csinálta és nem tett volna semmit. Én is ennyit kértem, hogy mondja meg, ha jól esett volna neki egy kis flört, évek után valahol ez "érthető".

De nem, ő nem akart semmit.

A bizalomnak annyi volt. De ő bebizonyítja, hogy csak én kellek neki. A nagy bizonyítás abbam ki is merült, hogy kitett engem borítóképnek a közösségi médián. Teszem hozzá, sosem éltem ott az életem, ezért pont nem érdekelt és nem vágott földhöz ez a húzása. Még egy ideig húztuk, majd szakítottunk, mert elojottek egyéb problémák is. Majd visszasírta magát, aztán találkozni kezdett egy új nővel. Persze lebuktattam és repült. Sajnos csak utólag láttam be, hogy már akkor repülnie kellett volna, mikor azt a beszélgetést olvastam. Semmi értelme nem volt már onnantól a kapcsolatunknak, csak húzta az időmet, az idegeimet még másfél évig, azért, hogy a végén még rúgjon rajtam egyet. Tanulságos lecke volt.

2020. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
100%
Ez viccnek is elég tirpák, megalázó a számodra akkor is, ha csak poén... de nem számolnék azzal, hogy csak poén.
2020. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
100%
A ház a tied ahol laktok, munkahely stb? Milyen kilátásaid vannak ha esetleg kidobnád? Meg tudnál élni nélküle?
2020. dec. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tanács! Ne borítsd egyből a bilit, készülj tudatosan a későbbiekre.
2020. dec. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:

Igen, meg tudok egyedül élni, de ezen még nem is gondolkodtam :(

Nem gondoltam volna ezt. Ő ilyen vicces meg beszólogatós, de ez....

Vannak olyan mondatai, amit még ha vicnek is gondolt, gáz ilyet mondani

2020. dec. 28. 08:47
 40/66 anonim ***** válasza:
100%
Így van, valszeg mentegetőzne, hogy ő nem... Stb. Túlgondolod a dolgokat. Pedig csak a vak nem látja mit művel, ne hagyd magad, hogy hülyének nézzen. Öszintén sajnálom, nehéz lehet ezekután a szemébe nézni, vagy csak melette aludni...
2020. dec. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!