Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek csak viccel a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak viccel a férjem?

Figyelt kérdés
A férjem néha olyanokat ír az egyik kolléganőjének, ami eléggé félreérthető. Majd a karantén után megbeszélnek egy rendes találkozót, kávézzanak egyet, mindig nagyon csinos, kíváncsi mi lenne ha egyedül lennének? De állítása szerint csak vicceskedik, szórakoznak egymással, nem kell komolyan venni. Mi erről a véleményetek?
2020. dec. 27. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ebben a helyzetben. Szembesítettem az exemet, aki persze jött a "csak vicc", meg stb. kamuval. Mondhatom, legkevésbé sem érdekelt; olyan emberre nincs szükségem, aki a hátam mögött kibeszél meg flörtölget a csinos (értsd: nagyobb a melle, mint nekem) kolléganővel.

Akkor és ott megmondtam neki, hogy MOST pakoljon és menjen a másik nőhöz, vagy ahová akar, de tűnjön az életemből.


Öhm, a csaj csak hlyítette, persze, nem is engedte, hogy odacuccoljon hozzá, exemnek meg azóta, 5,5 éve senkije nincs. :D

2021. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azóta mi a helyzet veletek? Kicsit hasonló helyzetben vagyok, azért is érdekel...
2021. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:

Szia! Bocsi hogy csak most. Ma megint kiakadtam, persze megint jött a duma hogy csak viccel. Tegnap arról fagadta a nőt, hogy mit csinálna vele, a egy teljes napra kettesben maradnának. Küldött magáról képet és a nőtől is kért, a nő nem küldött, viszont elmondta a férjemnek hogy vonzódik hozzá. Mondjuk erre nem mondta a férjem, hogy ő is.

Szóval tanácstalan vagyok

2021. jan. 23. 19:54
 44/66 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy lépésre van a megcsalástól mert a nő is hajlik rá. Meddig vársz? Megteszi és elnézed?
2021. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
100%
Ezekután is tanácstalan vagy? Őrizd már meg a méltóságod, kérlek. Egy férfi sem ér ennyit.
2021. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
83%

Hát megérdemeled a sorsod az biztos

Ilyen hülye egy nőt ne haragudj

2021. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az igen nagy baj, hogy a nő ilyen "vallomást" tett, ezzel csak a lovat adja a férjed alá. Nyilván neki meg legyezgeti a hiúságát. Teljesen el fogja játszani a bizalmadat (ha még nem tette meg), majd már akkor sem fogsz tudni hinni neki, ha azt mondja, hogy befejezte. Sajnos tapasztalatból beszélek :(
2021. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:

Ennyi. Csak legyezgeti a hiúságát, de nem tenne semmit a nővel. szórakozik csak vele.

Holnap találkoztak volna, de a csaj lemondta a meetinget.

A férjemnek ez csak szórakozás, ugratja a csajt.

2021. jan. 25. 20:11
 49/66 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze hogy nem tenne.

Álmodj Királylány... Majd meghúzza legközelebb.

2021. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
100%
De van 😂😂😂😂
2021. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!