Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek csak viccel a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak viccel a férjem?

Figyelt kérdés
A férjem néha olyanokat ír az egyik kolléganőjének, ami eléggé félreérthető. Majd a karantén után megbeszélnek egy rendes találkozót, kávézzanak egyet, mindig nagyon csinos, kíváncsi mi lenne ha egyedül lennének? De állítása szerint csak vicceskedik, szórakoznak egymással, nem kell komolyan venni. Mi erről a véleményetek?
2020. dec. 27. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint tudja hogy elolvastad? Óvatosabb lesz ezek után, de ha a bizalom ak vége akkor már úgyis mindegy.
2020. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
100%

Írta a nőnek, hogy csak viccelt? Nem? Akkor nem vicc.

Konkrétan kikezdett a nővel, nem rajta múlik, hogy nem lett még belőle szex.

2020. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 A kérdező kommentje:
Igazából rengeteg félreérthető dolgot írt neki. Ráadásul most úgy kívánt boldog karácsonyt, hogy a nő szabin volt, mégis ráírt munkahelyi chaten. Illetve a kávézásról volt szó, ami lehet hogy csak nekem, de mintha a szexet hívta volna kávézásnak, nem vagyok biztos benn hogy jól értettem. Ést azt írta a férjem, hogy jövőre kávéznal majd egyet
2020. dec. 27. 20:50
 14/66 anonim ***** válasza:
90%

Ezek szerint tudja, hogy beleolvastál a levelezésébe? Mert a dolog hátulütője az lehet, hogy megkeresi azt a fórumot, amit nem érsz el, és majd ott folytatja...

Fontos volna, hogy tudasd vele, ez már neked nem fér bele, hátha észbekap.

2020. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell itt célozgatni semmire. Konkrétan el kell kezdeni csomagolni, aztán menjen a nőhöz, vagy amerre lát.
2020. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, ha lehetősége lesz rá, megfekteti a nőt. Ne tervezz hosszú távra a férjeddel. Remélem még nincs gyerek.
2020. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:

Kettő gyermekünk van, 16 és 12 évesek :(

A beszélgetéseik elején még tényleg csak annyi volt, hogy húzták egymást, beszólogatások. A férjem állítja hogy csak annyi hogy a csaj visszaszól neki, és ez vicces. Én nem tudtam soha ilyen frappánsan visszaszólogatni neki.

De mostanában hát..... Szerintem már nem vicces.

2020. dec. 27. 21:02
 18/66 anonim ***** válasza:
92%

Nem olyan kicsik a gyerekek h ne raknád ki az urad és válj el.

Más apa v anya nélkül nő fel

2020. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
100%
Te miert nem talalkozgat jo hapsikkal? Tessek vegre elkezdeni ismerkedni. Regisztralj tarskeresore . Ha a ferjecsked eszleli: mennem kell,mert nekem is van egy vicces kollegam..
2020. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
100%
:( ebben semmi vicces nincs.Még talán nagyon minimális esélyt adtam volna neki ,ha egyenesen azt mondja Igen drágám flortoltem ez meg ez hiányzik a kapcsolatunkból elcsesztem hozzuk helyre még azt mondom ok ,próbáljuk .De h még hülyének is néz. Viccelt ...persze. Te is eljárhatsz kvzni ?Viccelődhetsz pasikkal ?
2020. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!