Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért változott meg ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg ennyire a nővérem férje és ezáltal a testvérem is?

Figyelt kérdés

Tesóm férje házasság előtt egy nagyon kedves segítőkész férfi volt, mindenben segített, kedves volt, bármit mondtunk neki ugrott stb..

Most házasság után lassan egy éve szinte az ellentéte lett, bunkó, segítség semmi, beszélni alig akar velünk, bármi van előfordul tőlünk, csak ha nagyon muszáj akkor beszél pár szót és ami a szomorú hogy tesóm is így változott kicsit vele (ő azért jobban viszonyuk hozzánk)

Mi változott? Semmi megbántás nem történt.. még gyerek sincs ami esetleg lefoglalná őket stb.

Tesóm meg kicsit valamiért követni, miért?


2020. dec. 26. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira jó a kapcsolat, akkor erről őt kell megkérdezni.

Amúgy lehet, hogy az esküvő környékén akarotokon kívül sikerült megbántani. Mondjuk nagyobb értékű nászajándékra számított, vagy hasonló.

2020. dec. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Esküvő után nem azonnal lett ilyen, amúgy ami érdekes hogy fokozatosan...
2020. dec. 26. 08:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki tudja, lehet, hogy megbánta az esküvőt, és elege van már a tesódból, legszívesebben otthagynám, de mivel házasok, így ez nehezebb. Ilyesmiről nem lehet szó?
2020. dec. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ti magatokra veszitek a dolgot, közben lehet, hogy egymással van csak bajuk.
2020. dec. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Szerinted? Rájött, hogy oda az élete.
2020. dec. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet elege lett abból hogy nektek ugraljon.
2020. dec. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
6ossal értek egyet. Ti esetleg ugrotok nekik segíteni, mikor csettintenek? Rohadtul meg lehet ezt unni, főleg, ha nem is viszonozzák.
2020. dec. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nézett már csaj családja ingyen munkaerőnek. Átmentem a nőhöz, rögtön azzal fogadtak, hogy segítsek már 5 percet, csak arrébb kellene tenni valamit... Kérdeztem, hogy legalább átöltözzek e, mert nem játszós róhában vagyok, mondták, hogy nem, egy perc az egész...


Aztán lett belőle egy 4-5 órás kemény meló, a ruhám ment a lecsóba, mert ugye nem ahhoz voltam öltözve.


Egy idő után már előre jelezték, hogy akkor szombaton egész napos meló, várnak engem is szeretettel.


Már komolyabb volt a kapcsolat, eszméltem, akkor mondtam a csajszinak, hogy ez így nem működik tovább, nem fogok 3 napot (alaphangon vagy 20-25 óra) elszúrni a hétvégéből valamire, amit 10 ezerért megvehetek a piacon, a szabadidőm s a pihenésem ennél többet ér.


Nálunk ő volt az, aki rendezte a családdal, és nem nekem kellett távolságtartónak lennem, de hidd el, nem okozott volna az sem fejfájást.

2020. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!