Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 2 év után korai a házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után korai a házasság?

Figyelt kérdés

25 évesek körében mennyire számítana korainak 2 év utána a házasság?


Jól megvagyunk, egyeznek az értékeink, a vallásunk, a céljaink, az hogy hol szeretnénk lakni, mennyi gyereket szeretnénk, stb.


Hogy lehet biztosra tudni, hogy ki az, akivel össze szabad kötni az életedet?


2020. dec. 22. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Lakva ismered meg a másik valódi személyiségét. 2 év után nem házasodnék még. Nem mindenkinél végződik happy enddel az esküvő, főleg, ha rövid együttlét az előzmény. De azt tartsd szem előtt, hogy garancia nincs a sikeres házasságra. Azért kettőtöknek kell mindent megtennie.
2020. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
2 év együtt élés (!) után oké, 2 év járogatás után 25 évesen nem vágnék bele, felelőtlenségnek tartom.
2020. dec. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem meg ahány ház, annyi szokás.

Barátnpmet 19 évesen kérte meg a barátja 2 hónap járás után, ami lesokkolt mindenkit, azóta vettek házat, lett babájuk stb. évek óta együtt vannak.

Másik barátnőm kb 16 éves koráig együtt volt a pasival, már kb 10 éve és megcsalta... szóval szerintem semmi se 100%


Barátom unokatesója kb 2. randin teherbe ejtette a csajt, a lányt elvette, ők is dolgoznak, van házuk, vállalkozásuk, szeretnének gyerekeket még.. szóval nem egy bevált recept alapján működnek a dolgok.

2020. dec. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam, 16 éves korától * 26 éves koráig és utána csalta meg
2020. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy is elválnak emberek, hogy 10 évig jártak és 20 éven keresztül házasok voltak, nincs erre fix forgatókönyv. Engem 2 év után kért meg a férjem, 23 éves voltam akkor, rá következő évben összeházasodtunk, azóta vettünk házat, gyerek is van, egyelőre nem bántuk meg. Az, hogy később se lesznek problémák, az nem attól függ, hogy mennyi ideje jártunk és mennyi idősek voltunk az esküvő pillanatában, hanem hogy mennyire illünk össze és mennyi energiát fektetünk a kapcsolatunk ápolásába. Ha mindent megteszünk, hogy működjön, akkor működni fog, ha nem foglalkozunk vele, akkor nem fog, ez ilyen egyszerű.

Azt csak ti tudhatjátok, hogy korai-e a házasság vagy sem. Nálam is néztek nagyokat, hogy 24 évesen férjhez mentem, bizonyára komolytalannak gondolták a dolgot (saját szüleim legalábbis biztosan), de a gyakorlat rájuk cáfolt. Ha házasságon gondolkodtok, akkor legyetek annyira felnőttek, hogy el tudjátok dönteni, mikor érzitek magatokat felkészültnek erre a lépésre és számotokra mi kell ahhoz, hogy ne érezzétek korainak a dolgot.

2020. dec. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nincs bevált recept. Mennyire tudtad megismerni? Mit oldottatok meg együtt közösen? Milyen konfliktusaitok voltak?

Barátnőm egy év járás után ment férjhez. Igaz ők előtte évek óta már ismerték egymást. Barátnőm 28 volt, a férje 33, mindketten rég dolgoztak már. Ez is számít.

2020. dec. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod. Ha úgy érzed korai akkor az, ha nem akkor nem az. Ne mások döntsék el, hogy neked mi a jó
2020. dec. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alessandro10 ***** válasza:
3 év együttélés után lettünk házasok, 4 év múlva elváltunk.
2020. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!