Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, miért sértődtök meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért sértődtök meg, ha a párotok a házasságkötéssel nem szeretné felvenni a neveteket?

Figyelt kérdés
Az ok: nem illik össze a kettőnk vezetékneve, ráadásul 14 betűs az övé, az én nevem is alapból hosszú, nem akarok magammal kivseszni, hogy minden hivatalos ügyben km hosszan kelljen aláírnom. Szóval semmi köze a páromhoz való érzelmi viszonyulásomhoz.
2020. dec. 22. 10:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértődök meg. Nekem pl jobban tetszett az övé, fel is szerettem volna venni egy időben, végül mindketten maradtunk a sajátunknál. Sosem volt olyan vágyam, hogy a feleségem xy nének hívják vagy felvegye egy az egyben a nevem. Az elsőről a nyugger nénik jutnak eszembe, a masodik meg olyan, mintha testvérek lennénk. Nem ad többletélményt.
2020. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértődnék meg, sőt, nekem fura, hogy a nő felveszi a nevet (a legfurább, amikor Kovács Józsefné formában teszi). Attól, hogy összeházasodun még mindkettőnkenk megvan a saját neve.



Az, hogy a pasid miért hisztizik más kérdés. Azt vele kellene megbeszélned, de általánosítanod nem kellene.

2020. dec. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Több ismerősöm is maradt a saját lánykori nevén. Sosem hallottam olyanról, hogy a férfim megsértődött volna. A legtöbb úgy van vele, ez a felesége döntése kell legyen.
2020. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A te neved, a te döntésed. Ha emiatt csalódott, javasold, hogy felveszed az ő nevét, ha cserébe ő is felveszi a tiédet és nézd meg, hogy erre mit szól!
2020. dec. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14%
NEEee! Meg ne házasodj! Tanulj az én hibákból. Kérlek!
2020. dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!