Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy házas férfi miért mond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házas férfi miért mond olyanokat, hogy hiba a házasság, ott követik el a hibát az emberek, hogy megházasodnak?

Figyelt kérdés

Egy kollégámról van szó, aki egyébként még egy fél éve arról beszélt, hogy nála minden rendben a házasságában.

Aztán nyáron egy munkatárs férjhez ment és megjegyezte, hogy ezek is milyen hülyék. Majd később beszélgettünk és azt mondta, hogy ott rontják el az emberek, hogy összeházasodnak? Lehet valami probléma a házasságával mégis?


2020. dec. 21. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Rájött, hogy elb@fta az életét.
2020. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Én még nem találkoztam olyan pasival, aki nem bánta volna meg a házasságot.
2020. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Én is pedig nő vagyok...
2020. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még olyan szájából aki szerelemből házasodott, soha nem hallottam, hogy hiba lett volna.. :)
2020. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem jól sikerült a házassága.
2020. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Tapasztalatból beszél, nem csak a levegőbe
2020. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Tapasztalatból.

Amióta a lopakodó, női feminista öntudatoskodó propaganda kiherélte a férfiakat, azaz a média-agymosás és az érzelmi zsarolás sok évtizedes szisztematikus aknamunkájával rávette a férfiakat a monogámiára, ugyanakkor a maguk számára ugyanezekkel a módszerekkel legalizálták a hipergámiát, azóta a férfiak nagy része, akik gyengék voltak, és bedőltek ennek az egész sz-rságnak, szabályosan neurotikussá váltak.

Persze tudat alatt; csak akkor tudatosodik bennük, hogy hány óra, amikor eltöltöttek pár évet házasságban.

2020. dec. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%

Még 18 körül azt mondtam, hogy egyszer tuti megházasodom. Most már, hogy láttam a környezetemben a haverokat házasodni, eszem ágában sincs. Férfiként, ez semmi pluszt nem hoz. Azt láttam, hogy a kapcsolatok felénél házasság után már pár hónapon belül instant elzsémbsednek a nők. Sokaknál meg 1-2 év múlva az üt be, hogy lemaradtak mindenről, élni akarnak és hasonlók. (Fura, hogy ezt mennyiszer férfiakkal szemben emlegetik. Csak pár férfinél láttam ezt, ők is inkább félreléptek sunyiban. Nőktől viszont elég sok ilyet láttam.)


Nálam is volt amúgy egy esélyes lány. Ahogy érezte, hogy eljegyzés lesz, már át is váltott. Elkezdte megmondani, hogy hol kéne laknunk, milyen legyen a ház és hasonlók. Nem közös tervezés volt, hanem egyoldalú, az ő részéről. Az én véleményem nem igazán izgatta. Azt hittem, hogy ez csak random és röhögtem a haverokon, aztán bumm, ez lett nálam is. Persze, az én kapcsolatomból nem is lett házasság.

2020. dec. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert rosszul választott, és most tudatosult benne ez igazán / most látta át... de nyilván azt kényelmetlen bevallani, hogy ő cs.te el a választást, ő nem gondolta át a választást rendesen.
2020. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!