Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más pároknak is nehéz, kisbaba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pároknak is nehéz, kisbaba érkezése után?

Figyelt kérdés

3 hónapos lesz a kisbabánk. A feleségem kizárólagosan szoptatni akarja, így viszont hogy éjjel-nappal 2-3 óránként etetés van, roppant fáradt, kialvatlan. Meg elég sokat stresszel is a babával kapcsolatban, hogy mire van szüksége, hogy lesz neki jó.

Emiatt néha elég kiálhatatlan a feleségem, vitákat kezdeményez, nem mutatja ki, hogy szeret. Hiába mondom, hogy amikor nappal az etetések között én vigyázok a babára, ő addig aludjon, mert ő "velünk akar lenni" és max 1 méterre tőlünk próbál meg pihenni (ami szerintem nem hatékony, hiszen nem vagyunk csöndben).


Meg aztán, én sokat aggódom az anyagiakon, meg itt van ez a covid is.. Sok a stressz, na.


Másnak is nehéz?


2020. dec. 17. 07:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Csak egyes nők alig várják, hogy gyerekük legyen és őt használhassák kifogásként, amiért nem akarnak szexelni, nőként funkcionálni, elengedhetik magunkat, jarhatnak szakadt ruhákba mert már a kívánság lista (férj, ház, gyerek) ki van pipalva.


1 eves a gyerekunk, a szülés utani harmadik naptól nem telt el olyan map, amikor itthon vokt parom, hogy ne szexeljünk egymással. Az elején ertelem szerűen csak en kenyeztettem őt.


A gyerekem a gyerekem, ő ledig a ferfi, akibe szerelmes vagyok, akit kívánok.


A fáradtság hogy jön ide.. A szex ami feltolt, amit várok , amiben kiteljesedek, amit imadok napközben és a nap végén is. Ha szerencsénk van az elején is 😂

Pedig fogzás miatt 4 honapja másfél óránál többet egyben nem aludtam. Általában óránként felriad és velem alszik vissza. Szóval szerintem ez nem kifogás.

En is szoptatok még mindig, az elejétől kezdve igeny szerint. De az nem a non stop szoptatást jelenti.


Van kiságy, játszószőnyeg stb amig negyed, fél óráig egyutt lehetnétek, akár gyors(vagy lassabb) szexre, vagy egy közös kávé, osszebujas stb.


Nem kell keresni a racionális okokat.. Egy oka van, hogy nem foglalkozik veled, mégpedig az, hogy NEM AKAR.


Beszélj vele határozottan

Sok nő úgy gondolja ha szült, barmit megtehet. Nem két labon járó penztarca vagy, hanem a TÁRSA. Ne hagyd.

2020. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
78%
Mi sajnos nem éltük túl, alig volt 2 éves , mikor szétmentünk. Mondjuk feleség sem voltam sajnos. Apuka 44 éves nagy gyerek volt, akinek a villás reggeli fontosabb volt, mint az, hogy reggel 8-ra mondjuk én is beérjek a munkahelyre. Végül szétmentünk, de hogy őszinte legyek, nagyon sokszor vagyok magam alatt, de még így is könnyebb. Azt láttam, nem nőtt fel a feladathoz. Sokat bántott szavakkal, soha, de soha nem mentünk el kettesben kirándulni sem. Pedig a gyerek tervezett volt. Ha újracsinálnám, nem szülnék neki, az biztos. Most itt vagyok 32 évesen, és egyedül fogok megrohadni, mert egy kisgyerekes anyuka senkinek sem kell. A házasságról is lemondtam .
2020. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Miért vagytok negatívak?? A tesóm elhagyta az alkesz férjét,és rá félévre megismerte a mostani férjét aki egy csoda ember.A tenyerén hordozza.A tesómnak is kisgyerekkel vált el,az nem akadály ,hogy legyen normális párod .
2020. dec. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!