Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyan férfiak, nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, nők akik már a negyedik,ötödik házasságukban vannak?

Figyelt kérdés
Tud hatni még ilyen sokadik alkalommal is az újdonság varázsával, vagy a korábbi tapasztalatok fényében akár még tökéletesebb is lehet, így a sokadik próbálkozás?

2020. dec. 15. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Aki eloszor valik az meg tevedhet, de aki mar masodszor az hulye.
2020. dec. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Egyik barátnőmnek van ilyen sztorija, ő 4-szer volt házas (most jár a hatvanas éveiben). Nála nem arról volt szó, hogy hülye lett volna, hanem nagyon rossz családi körülmények közül jött, az első házasságába kb. 18 évesen menekült otthonról, de nem volt előtte jó minta, és eléggé fiatal és tapasztalatlan volt. Ráadásul ahogy ilyen családi mintával "szokás", bántalmazókba futott bele. Az utolsó válásakor még nem ismertem, úgyhogy nem tudom, hogy pontosan milyen lelki folyamatok mentek nála végbe, de úgy érzem, átértékelte, és átlátja, mi miért történt (ezt csak azért írom le, hogy ha azt hiszed, hogy van pl. 3 válásod, mindegyikben ugyanazt a hibát követitek el, akkor önfejlesztés nélkül csak úgy happy end lesz a vége).


Most van egy párja azt hiszem, 7 éve, a pasi rendes vele, gondoskodik róla, támogatja, boldogok együtt, sok helyre utazgatnak, programokat csinálnak, új helyekre is ezalatt 2x költöztek együtt, úgyhogy én ez újdonság varázsát abszolút látom náluk (mondjuk ez személyiségfüggő is, a barátnőm eléggé dinamikus személyiség). El vannak jegyezve, de esküvő (még) nem volt.

2020. dec. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Nem feltétlenül kell házasság legyen, nekem is van olyan ismerősöm, aki már legalább ennyi emberrel élt együtt. Nem nagyon értjük, hogy mit is szeretne, valahogy egyre rosszabbakat fog ki folyamatosan, pedig van olyan közöttük, aki meg tudná neki adni azt, ami egy normális élethez kell. Nekem is már 3 kapcsolatom volt, ebből csak eggyel éltem együtt, szóval a következő már a negyedik lesz, de baromira nem így terveztem. Kezdettől fogva reménykedek benne, hogy majd jön egy olyan, akivel végre lehet normálisan kommunikálni, kiáll mellettem, ha kell, meg pár hasonló alap dolog, de azóta sem találtam ilyet, próbálkozni viszont muszáj. Fejlődés valamilyen szinten van, nálam is nyilván, de a legutolsó kettővel nagyon hasonló a sztorim, ezért néha úgy érzem, hogy nagyon meg vagyok rekedve ezzel is.

25/N

2020. dec. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5 ször nősültem,ebből 4 volt feleséggel máig tartjuk a kapcsolatot,sőt ismerik egymást,van,hogy órákat beszélgetnek telefonon.A körülmények így hozták.
2020. dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság 40 éves korára nem egy és nem is két emberrel élt együtt az ember. Az mindegy házasság vagy nem szerintem, a hétköznapi dolgok ugyan azok.
2020. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!