Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért házasodik több nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért házasodik több nő "lefelé",mint férfi?

Figyelt kérdés

[link]


A kevesebb valójában a több?



#Házasság lefelé,felfelé
2020. dec. 12. 14:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem minden a végzettség.

Ugyanis sok érettségizett és/vagy szakképzett férfi

remek vállalkozó, komoly egzisztenciát képes teremteni.

Akár a két kezével is.

2020. dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
Gondolom mert több nő van és nem tudnak visszaélni ezzel.Amugy ezzel megleptél.Pont az ellenkezőjére gondoltam hogy van.
2020. dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Amugy meg ez a cikk elég hihetetlennek tünik.Nekem egy olyan barátnőm nem volt amelyik jobb körülmények közt élt volna de még ugy se ahogy én.Pedig max átlagos életszinvonalam van
2020. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Lehet az is,hogy egy idő után a nők már nem válogatnak annyira,és így a

történet "lefelé" indul el.

2020. dec. 12. 14:16
 5/19 anonim ***** válasza:
10%
Női hipergámia. Alpha hímes Youtube videókban sokat beszélnek erről. Egy haverom mondta, én nem nézek ilyen videókat, nincs szükségem rá.
2020. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen arról van szó, hogy nagyon átalakult a felsőoktatás. Pl. a régen klasszikusan "férfi szak" állatorvosin már jelentős többségben vannak a nők. Nem intellektuális okokból, a mi iskolarendszerünk a jellemzően női tanulási stílusnak kedvez. A másik ok, hogy míg egy férfi ácsként, asztalosként, burkolóként, kárpitosként jól meg tud élni, egy nő kétkezi munkával nem igazán. Én legalábbis nem ismerek sok burkoló nőt :) Sok férfi nem azért választ ilyen szakmát, mert ne tudna akár könnyűszerrel is lediplomázni, sokan nem akarnak alkalmazottak lenni, nem akarnak egy irodában ülni vagy egyszerűen szeretnének már hamarabb munkába állni. Nemrég volt nálunk egy asztalos srác, ha találkoztatok művel, okos, kiegyensúlyozott személyiséggel... Míg felmérte a konyhánkat, beszélgettünk, már kb. 2x körbeutazta a világot, egyszer simán hátizsákosként. Nekem ő is "értelmiségi", talán jobban is mint én, akinek ugyan van diplomája, de Európát még sosem hagytam el. Lehet, hogy majd ő is beleszeret egy diplomás nőbe, összeházasodnak, a nő ezzel nem választ "lejjebb", max. a papír szintjén, az meg 2020-ban már értelmes embernek nem számít. 35N
2020. dec. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Az egyik ismerősöm,férfi felsőfokú végzettséggel, lefelé házasodott,

mert egy fodrászt vett el.

Akkor ez most út lefelé? A tapasztalat szerint ez a ritka,mert a férfi "lefelé nem nagyon szeret menni".

2020. dec. 12. 14:29
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

7: mi a kérdés? Egyedi példákkal akarsz statisztikákat cáfolni? Tök mindegy a papír. Nem az kell a jó kapcsolathoz. Mások egy nő és mások egy férfi karrierútjai.


Egyetlen kivételt tudok, az összes orvos ismerősöm, rokonom orvossal házasodott. Nem tudom, hogy ennek a papír-e az oka vagy az, hogy ők jobban tudják támogatni egymást, jobban megértik egymás problémáit.

2020. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
A férfiak kevésbbé képzettek, így nem jut sok nőnek a szintjén lévő férfi.
2020. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Női hipergámia. Alpha hímes Youtube videókban sokat beszélnek erről. "


Tanuljál már meg olvasni. Pont a fordítottja itt most a téma.

2020. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!