Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas nők!Mit lépnétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők!Mit lépnétek, ha lenne egy férfi a férjeteken kívül?

Figyelt kérdés

Aki vonzó lenne számotokra és a férjetektől kapnátok elhajlási engedélyt?

Vagy benne lenne a hármasban?


2020. okt. 20. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Istenments, örülök, hogy már nem kell senkivel bohóckodni az ágyban.
2020. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem lépnék. Nem érdekel a hármas egyáltalán, sosem volt fantáziám. Az elhajlási engedélyt meg vörös zászlónak értékelném- mégis, miért kapnék én ilyet? Megcsalt és bűntudata van, azt akarja enyhíteni? Hogyisne. Amúgy ha meg akarnám csalni, elhajlási engedély nélkül is megcsalnám, ez nem ezen múlik. Nem azért vagyok hűséges a férjemhez, mert nem enged mással lefeküdni :D
2020. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Én pl. örülnék ha lenne a feleségemnek valakije! Nekem nincs senkim, de valahol izgatna a dolog. Sosem szólnék neki érte. A hármas felállás viszont kizárva.
2020. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért olyan nagy dolog ha az ember találkozik egy vonzó személlyel. Vonzó, és? Természetes dolog, hogy vannak vonzó emberek, nem vakul meg az ember ha elköteleződikk, de akkor már egyből ugrani kell és beteljesíteni a dolgot? Hagyjuk már. Ha valaki nem táplálja a vonzalmat, akkor hamar elmúlik és kész, nem kell rajta agonizálni.
2020. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell az engedély
2020. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lépnék semmit. Nem érdekel a hármas és az "elhajlási" engedély sem. Az meg, hogy az ember találkozik egy számára vonzó személlyel, mindennapos. Attól, hogy valaki házas, nem csak az az egy férfi lehet számára vonzó, akinek kimondta az igent. Ez még nem jelenti azt, hogy bárki félre is fog lépni.
2020. okt. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Találkoztam már olyan férfival akivel szívesen elhajlottam volna. Hajszálon múlt. Viszont nem a férjem engedélyével. Úgy valahogy nem ment volna.

A hármas meg komoly kapcsolatban kizárt.

2020. okt. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna összeállni mással. Aki félre akar kefélni, minek házasodik? Vagy miért nem válik?
2020. okt. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg! A válás mindenre gyógyír.
2020. okt. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!