Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas, családos ember (férfi)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas, családos ember (férfi) kimozdulhat a barátokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez a kérdés, érzem kicsit vitaindító lesz. Lesz aki mellette és lesz, aki ellene fog szitkozódni, és lesz, aki meglátja a komoly kérdést a felszínes olvasás mögött...hát hajrá...


Fiatal, kétgyermekes pár vagyunk, a kisebbik most 8 hós, a nagyobbik 5 éves. Férjem új munkahelyén baráti kapcsolatba került egy korabeli sráccal, és néha szeretnének elmenni sétálni, beszélgetni, illetve sportolni valamit. Megbeszéltük ,hogy mivel én otthon vagyok folyamatosan a gyerekekkel, és maximum a családdal megyek valahova együtt, ezért neki heti 1 alkalom "engedélyezett".

A múltkor elhívta a srác úszni, holott a héten már voltak egyszer sétálni és beszélgetni. Eléggé kiakadtam rajta, mert a múltkor is egy órát mondott, és 2 órán át volt oda, valamint nem szólt közben hogy tovább lesz.

Ráadásul mi lesz ha Ő lefogy a sportolástól, és keres helyettem valaki mást?

Hívtak engem is beszélgetni, és sportolni is, de ez nekik pasis program, hogy menjek velük?

Plusz ha anyámékra hagyom a gyereket, akkor azon kattogok egész végig mi van velük.

Nekem nincsenek barátnőim, nincs kivel kimozdulnom, egyedül meg nem megyek sehová.


Ki mit gondol?


29/N



2020. szept. 28. 09:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez egy unalmas kamu kérdés.
2020. szept. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Ami kimaradt...

Férjem 7-ből 6 napot dolgozik, reggeltől estig, tehát eleve csomó időt tőlünk külön tölt.


És nem... nem kamu kérdés.

2020. szept. 28. 09:22
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha hívtak, miért nem mentél el? Gyerek mellett nyilván nehéz, de ha van rá lehetőség, akkor ne dobd el....
2020. szept. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Hu, a férjem kiborulna tőlem, ha ennyire beosztanám az életét.

Van gyerek, de nem korlátoztam sosem abban, ha valahová valakivel el akart menni, akár hetente többször.

Cserébe, én is megyek.

Te miért nem csinálsz magadnak programot gyerekmentesen?

Keress barátot és mozdulj ki te is.

Miért láncolnád magadhoz a férjedet? Mert neked nincs kivel kimozdulnod? Ez elég igazságtalan vele szemben.

Van, aki vigyázzon a gyerekekre, élj a lehetőséggel és bízz a szüleidben, hogy jobban vigyáznak az unokáikra, mit a saját gyerekeikre.

Nem kell minden pillanatot beáldozni a gyerekekre, ettől még felnőttek vagytok és kell ,hogy legyen igényetek más programra is.

2020. szept. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Most komolyan a saját kisebbrendűségi komplexusod vetíted ki a férjedre, meg az anyasággal járó kötelezettségeid?

Nem “engedélyezni” kell, meg elengedni, meg órákban megszabni...

Találj magadra is időt meg téged feltöltő kikapcsolódást, ne a férjedet terrorizáld.

2020. szept. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Én azért remélem, hogy csak kamu és nem vagy ennyire ostoba.

1. Ne szabd meg mennyit mehet el, amíg nem viszi túlzásba.

2. Járj el te is. Ha nincs barátnőd, kezdj el edzőbe járni, hastáncolni, flamenkózni, íjászkodni, mit tudom én mi érdekel. Így lesznek új ismerőseid, kimozdulsz, feltöltekezel.

3. A szüleid már felneveltek téged. Szerinted az unokánál mit rontanának el?

4. Szerinted a férjed le fog fogyni, ha egy héten egyszer elmegy úszni? És ha így is történne, nem örülnél neki, hogy jobban néz ki? Ha te is sportolnál, te is jól néznél ki és nem kéne rettegned, hogy elhagy.

2020. szept. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem az anyja vagy, hogy beoszd az idejét és el kelljen számolnia neked minden percével. Igen, szülőként vannak kötelességei, de ez nem azt jelenti, hogy börtönbe van zárva. Menj el velük, nem kell savanyúnak lenni csak azért mert gyerekeid vannak.
2020. szept. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Az első adandó alkalommal le fog lépni. Szerencsétlen, milyen nyomorult, unalmas élete lehet melletted, ha már egy pasival jár sétálgatni...

Ha elhíztál akkor ne a pasidat akard hízlalni, hanem fogyj le. Baba mellett otthon is tudsz tornázni, ha van anyós aki vigyázzon rá, akkor meg heti 1-2x le tudsz menni edzőterembe is. Emberek közt lennél, ne adj isten barátokat is szereznél és nem a családodat tennéd tönkre az agybajoddal. Mert itt nem csak a pasiról van szó, a gyerekre is rá fogsz akaszkodni és tönkreteszed.

Pszichológus sem ártana...

2020. szept. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Ha a férjed lennék, menekülnék előled, és ne legyen illúzióid, ha nem lesznek változások, ő is le fog lépni, és őszintén szólva nem tudnám hibáztatni.


Attól, hogy neked nincsenek barátnőid, miért kéne elvenni az ő lehetőségét is a szocializációra? Attól, hogy nem fogytál le, miért neki kéne meghíznia ahelyett, hogy te fogynál le? Szülés után pikk-pakk vissza lehet szerezni az eredeti alakodat egy jó tornával, amihez elég megnyitni YouTube-on egy edzéstervet és beszerezni két súlyzót.


Nálunk alapvető, hogy nem szorítjuk keretek közé a másikat. Néha ő megy el, akár napokra, néha én megyek el, akár napokra, néha ketten utazunk el és ekkor vesszük igénybe a szülők segítségét, ami egyébként nektek is adott.


Nem várhatod el a férjedtől, hogy feladjon mindent. Ne haragudj, de undorító és szánalmas ez a viselkedésed, és egyetértek a #8-assal, mert ha nem változol, a gyerekedre is rá fogsz akaszkodni, ami neki nagyon rossz lesz.

28/N

2020. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Beteg ember vagy. Ha ezt így folytatod, biztos lehetsz benne, hogy el fog hagyni. És nem azért mert esetleg van rajtad pár kg plusz.
2020. szept. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!