Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas, családos ember (férfi)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas, családos ember (férfi) kimozdulhat a barátokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez a kérdés, érzem kicsit vitaindító lesz. Lesz aki mellette és lesz, aki ellene fog szitkozódni, és lesz, aki meglátja a komoly kérdést a felszínes olvasás mögött...hát hajrá...


Fiatal, kétgyermekes pár vagyunk, a kisebbik most 8 hós, a nagyobbik 5 éves. Férjem új munkahelyén baráti kapcsolatba került egy korabeli sráccal, és néha szeretnének elmenni sétálni, beszélgetni, illetve sportolni valamit. Megbeszéltük ,hogy mivel én otthon vagyok folyamatosan a gyerekekkel, és maximum a családdal megyek valahova együtt, ezért neki heti 1 alkalom "engedélyezett".

A múltkor elhívta a srác úszni, holott a héten már voltak egyszer sétálni és beszélgetni. Eléggé kiakadtam rajta, mert a múltkor is egy órát mondott, és 2 órán át volt oda, valamint nem szólt közben hogy tovább lesz.

Ráadásul mi lesz ha Ő lefogy a sportolástól, és keres helyettem valaki mást?

Hívtak engem is beszélgetni, és sportolni is, de ez nekik pasis program, hogy menjek velük?

Plusz ha anyámékra hagyom a gyereket, akkor azon kattogok egész végig mi van velük.

Nekem nincsenek barátnőim, nincs kivel kimozdulnom, egyedül meg nem megyek sehová.


Ki mit gondol?


29/N



2020. szept. 28. 09:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
Mi nem sajnáljuk egymástól a külön töltött időt, nem féltékenykedünk, nem fáj, ha a másik jól érzi magát nélkülünk is. Ha valakinek más a normális, az az ő dolga, de én nőként nem élnék olyan kapcsolatban, ahol a kimozdulás, baráti programok, sport engedélyhez kötött vagy ha a társam úgy gondolkodik és úgy viselkedik, ahogy te. Én a helyedben magam mozdulnék ki gyakrabban és bíznám a kicsit a férjemre, mielőtt úgy becsavarodok, ahogy te is tetted. Neked nincsenek barátaid, nem mersz ember lenni az anyaság mellett, az egészért pedig őt bünteted. Sok sikert a kapcsolatotokhoz, én ezek után megérteném, ha nem maradna veled.
2020. szept. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon nagy önbizalom hiányában szenvedsz. De az is lehet, hogy valami miatt nem tudsz megbízni a férjedben.

Ha az első, akkor tényleg jó lenne számodra, ha el mennél velük néha sportolni. Ez egyáltalán nem fiús dolog. Ilyen kifogást még nem hallottam. Ha meg bizalmatlan vagy, akkor beszéljétek meg, hogy mi miatt alakult ez ki benned. Ha eddig jól megvoltatok, akkor biztos nem az a pár pussz kiló miatt lettél ilyen.

2020. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
együtt nem jártok el? ha hívnak pl sportolni akkor néha menj el, ha sörözni mennek, akkor menjen, másnap meg együtt mentek valahova. ha ezt csinálod, akkor otthagy, mert be leszel gyöpösödve
2020. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ki mit gondol?

Beteg vagy.

2020. szept. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom anyádék téged is felneveltek valahogy, csak elboldogulnak 1 gyerekkel pár órát nem? A másik: baromi idegesítő az olyan szülő, aki a gyerek születése után megszűnik és csak anyuka vagy apuka. Önálló ember vagy, felesleges egyfolytában a gyerek mellett ülni meg azon idegeskedni, hogy mi van vele ha nem lát x órán keresztül.


Hívtak, menj velük!

2020. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem tehet arról, hogy neked nincsenek barátaid. Hát neki most van. Tényleg ebbe kötsz bele, hogy egyszer kivételesen elmennek egy héten kétszer valahova egy helyett? Meg hogy egy helyett két órát maradtak?

Hívtak is, és te nem mentél, arra hivatkozva, hogy a gyerekeken kattognál. Akkor miért is ők a hibásak, amiért nem mentél velük? Meg a másik, hogy azért nem mész velük, mert ez pasis program. De hát hívtak, az isten áldjon meg, te döntöttél úgy, hogy nem mész. Én azt érzem, hogy te csakazértis duzzogsz most, és szabotálni akarod, hogy a férjed jól érezze magát, csak azért, mert te nem tudod. Ha minimális együttműködés sincs benned, akkor ez így nem fog menni.

2020. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszek népszerű, de

megértem a férjed.

Nálunk is ez a helyzet csak pepitában.

Én vagyok a feleség, itthon a gyerekkel, de amikor csak tudok, megyek programra, viszem magammal a gyereket is vagy ha épp le tudom passzolni az apjának, akkor egyedül is elmegyek kávézni a barátnőmmel (hetente-két hetente egyszer).

Férjem itthon a tv előtt tesped, nyomja a telefonját, sajnálttatja magát és engem támad amiért neki nincsenek barátai (mellesleg az én barátnőmhöz se akar átjönni,megismerkedni a férjével és azzal a társasággal)

Hogy őszinte legyek, tele a hócipőm az ilyen mártír emberekkel! Nem, nem kell a gyereket pajzsként magad előtt tartani azért mert te szerencsétlenkedsz. Tedd össze a két kezed, hogy a nagyszülők vigyáznának a gyerkőcökre (nálunk nem akarnak), kísérd el a férjed vagy keress magadnak is olyan dolgot, ami feltölt.

Nem kell száműzetésbe vonulni, csak mert az embernek született egy-két gyereke.

Ha meg neked nincs ingered kimozdulni, az sem baj, de akkor értsd meg, hogy a férjednek igenis jól eshet, ha felnőtt emberekkel is társalog.

2020. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Haba szuleiddel vannak a gyerekek, minek rajtuk kattogni? Orulj neki, hogy el tudsz szabadulni. Plusz, ha sosem mesz a ferjeddel meg munkatarsaval, nem is fognak hivni egy idő után, az meg rosszabb. :/
2020. szept. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Mennyivel jobb, hogy testben otthon van?

És neked miért jó beledilizni a gyerekezésbe?

Félted, mert kicsi, de így halálod napjáig aggódni fogsz.

Enged menni, szervezetek közös programot is, mozdulj ki.

Egyedül ahhoz ragaszkodnék, hogy szóljon, ha tovább maradna, nem elszámolás végett, de ne aggódj azon, érte e baj, vagy sem. "tovább maradok még, majd megyek, puszi" semmiből se tart, a másik meg nem várja.

2020. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy kimozdulhat, nem egy 5 éves gyerek akinek meg kell mondani hogy mit csinálhat és mit nem.

Addig csinálod míg kirak..

2020. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!