Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan várnám el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várnám el, hogy a téli szünetben a férjem is vegye ki a részét a gyerek felügyeletből, családi programokból?

Figyelt kérdés
A múltkor kérdeztem a férjem, meddig fog dolgozni, hogyan tervezi az év végét. Mondta, hogy jövő hét végével bezárja az évet és utána ő pecázni fog járni, meg alszik, meg elmegy otthonról. Kérdeztem, amikor én dolgozok, ki lesz a gyerekkel, mi lesz a közös programokkal. Azt mondta, menjek home office-ba, meg amúgy is ellesz otthon a gyerek egyedül egész nap (11 éves). Azt meg felejtsem el, hogy megyünk a mamákhoz, mert ehhez neki nincs kedve. Amúgy is borzasztó fárasztó a gyerek, nem is tudja, én hogy bírom. Úgyhogy ő kikapcsolódik, mert fáradt és elég volt az évből, a többit meg oldjam meg, ahogy akarom. Régebben ő is készült az ünnepre, főztem finomat, sütöttem, ő segített, megleptük egymást. Most már nem hozza lázba, úgy kell noszogatni, hogy 23a körül már jó lenne egy fa. Kiadta a parancsot, hogy ne süssek sok félét, mert a gyerek dagadt lesz és azt ő nem tudja elviselni, ha ő is dagadt lesz, mint én. De sosem megy el sportolni a gyerekkel. Fekszik, falja az édességet meg a rágcsát, a gyerekkel meg ordít, hogy miért eszik. Mikor kérem, hogy legalább azt várja meg, míg a gyerek nem látja, akkor jön a persze, majd még ő alkalmazkodik. Állandóan rendszabályoz, irányít, megmondja a tutit, beszólogat és azt hiszi, hogy vicces. Lehet korábban is ilyen volt, csak kezdetben nem tűnt fel, de most már egyre idegesítőbb. Ja és hozzá tette, hogy ő bizony nem fog megváltozni, felesleges akár arra is kérnem, hogy segítsen otthon. Ne is mondjam, mert őt csak idegesítem, meg magamat túráztatom.
2020. dec. 4. 11:19
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

#16

Es ez miert az en felelossegem hogy egy onallo elvileg ferfinek olvassak a fejeben? Apuka volt a hulye ha eleve tudta es kussolt vagy nem??

2020. dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
14%
És ha szerintünk jogosan várod el, akkor majd másképp fog viselkedni? Nem értem a kérdést, egy heréhez hozzámentél és szültél neki. Mit tudunk mi tenni ezzel?
2020. dec. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Fiam van, minecraftozik. Azzal tényleg elvan. De a hétvégém abból áll, hogy utólérjem magam, ami hétköznap lemaradt. Utána játszunk, valami kinti program, hogy levegőn is legyen. Tanulás, vásárlás. És hopp hopp vasárnap este van. És jön a számonkérés, miért nem mosolygok, miért vagyok állandóan fáradt.
2020. dec. 4. 11:53
 24/49 anonim ***** válasza:
79%
A hiteles ház miért lakhatatlan? Miért nem adjátok el?
2020. dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
Ott a férjem műhelye. Elkezdtük csinálni, de elfogyott a pénz. És természetesen ezért is én vagyok a hibás.
2020. dec. 4. 11:57
 26/49 A kérdező kommentje:
#22 bocsánat, hogy kérdezni mertem.
2020. dec. 4. 11:57
 27/49 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Ez egy igazi, hamisítatlan gyökér. Férfiként ha ki vagyok fáradva, tudom ezt normálisan, a másik sértegetése és a másik szabadideje feletti rendelkezés nélkül kommunikálni. Ez újkeletű dolog nála?
2020. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
Mióta megvan a gyerek és ō háttérbe szorult. Pedig ő a pici baba mellől is elment bulizni, mert azt hittem, ha én kedvezek neki, akkor ő is segít nekem. De sajna nem. Megsértődött, hogy a babára több energiám ment el, mint rá.
2020. dec. 4. 12:13
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan gyerekes. Megsértődik, hogy a babátokra több idő kell, mint rá? Nem a gyereked, felnőtt ember(nek kéne lennie...)
2020. dec. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
12%

És mi ezért töltöttük ezt az időszakot a nagyszüleinknél testvéremmel együtt :)


És milyen jó volt!

2020. dec. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!