Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan várnám el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várnám el, hogy a téli szünetben a férjem is vegye ki a részét a gyerek felügyeletből, családi programokból?

Figyelt kérdés
A múltkor kérdeztem a férjem, meddig fog dolgozni, hogyan tervezi az év végét. Mondta, hogy jövő hét végével bezárja az évet és utána ő pecázni fog járni, meg alszik, meg elmegy otthonról. Kérdeztem, amikor én dolgozok, ki lesz a gyerekkel, mi lesz a közös programokkal. Azt mondta, menjek home office-ba, meg amúgy is ellesz otthon a gyerek egyedül egész nap (11 éves). Azt meg felejtsem el, hogy megyünk a mamákhoz, mert ehhez neki nincs kedve. Amúgy is borzasztó fárasztó a gyerek, nem is tudja, én hogy bírom. Úgyhogy ő kikapcsolódik, mert fáradt és elég volt az évből, a többit meg oldjam meg, ahogy akarom. Régebben ő is készült az ünnepre, főztem finomat, sütöttem, ő segített, megleptük egymást. Most már nem hozza lázba, úgy kell noszogatni, hogy 23a körül már jó lenne egy fa. Kiadta a parancsot, hogy ne süssek sok félét, mert a gyerek dagadt lesz és azt ő nem tudja elviselni, ha ő is dagadt lesz, mint én. De sosem megy el sportolni a gyerekkel. Fekszik, falja az édességet meg a rágcsát, a gyerekkel meg ordít, hogy miért eszik. Mikor kérem, hogy legalább azt várja meg, míg a gyerek nem látja, akkor jön a persze, majd még ő alkalmazkodik. Állandóan rendszabályoz, irányít, megmondja a tutit, beszólogat és azt hiszi, hogy vicces. Lehet korábban is ilyen volt, csak kezdetben nem tűnt fel, de most már egyre idegesítőbb. Ja és hozzá tette, hogy ő bizony nem fog megváltozni, felesleges akár arra is kérnem, hogy segítsen otthon. Ne is mondjam, mert őt csak idegesítem, meg magamat túráztatom.
2020. dec. 4. 11:19
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
#8 először ő is akarta, aztán mikor meglett, már nem akarta. De, ezerszer megbánta, főleg hogy hiperaktív és borzasztó sok probléma és b nehézség van vele. És ő ezt nem akarja.
2020. dec. 4. 11:34
 12/49 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom kérdező, volt egy ilyesmi barátom, az is peca b.zi volt és hasonlóan vélekedett az életről, nem akartam volna tőle gyereket, szakítottam amint megismertem, hogy ilyen.
2020. dec. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
11%

11.-nek.


Na ugye!!!


Tipikus példája a női önzőségnek. És tökéletes példa arra amit mindig is mondok: A férfiak 99%-a soha nem akar gyereket. Okos nő nem szül.

2020. dec. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
96%

#13

Latom nem sikerült elolvasni amit a kerdezo irt mondjuk tok mindegy mit valaszol ugyis ugyanaazt hoztad ki belole.

Segitek: a kerdezo azt irta hogy a ffi is akart gyereket csak a megszuletese utan jott ra hogy megsem kella felelosseg

2020. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
78%
Na ez a tipikus példája annak, mikor a férfi csinál egy gyereket társdalmi nyomásra, aztán mikor már ott van rájön, hogy baromi rossz ötlet volt.
2020. dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
17%

14.-nek.


Aha...ha a te gyereked lovat akar, és megígéri neked, hogy gondozza majd, és el is tartja, akkor te megveszed a 12 éves kölködek?

Majd tényleg számonkéred a hónap végén, hogy miért nem fizeti ki a bértartást, és miért áll térdig a trágya a ló alatt?

2020. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen kérdésem van: van BÁRMI ok, ami miatt megéri vele maradni? Szavak nincsenek, milyen bunkó.
2020. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
#15 igen, valami hasonló. Azt mondta, nem volt mersze elmondani, hogy sosem akar gyereket. Azt hitte, majd én is leállok a témával.
2020. dec. 4. 11:46
 19/49 anonim ***** válasza:
100%

#6

Miert nem jatszotok olyat amihez neked is kedved van? Vagy egyeztek meg h most anya egy órát pihen utana kivalaszthatod mivel jatsszunk?

En dolgoztam hiperaktiv gyerekekkel, mar ha tenyleg hiperaktiv es nem csak egy nornalis kiskamasz. Eleg sok mindenhez van turelmek es igenis el tudnak melyedni dolgokban. Akikkel dolgoztam gyerekek van amelyik adhdskent gobleinezett, van aki orakig epitgetett valamit minecraftban, van aki meg pecazni imadott. Ha kislanyod van lehet o szívesen elszoszolni gyongyokkel ha kisfiad lehet ideje elovenni a regi legokat vagy keresni egy puzzlet. Egyeb esetben a szamitogep sem ördögtől valo, mert vannak jo puzzleok neten is. Ha meg apuka panaszkodik akkor fel lehet neki ajanlani hogy foglalkozzon o a gyerekkel. Vagy keressen annyi penzt hogy te raerj egesz nap a gyerekkel lenni. Muszaj neked is a szelektív hallast gyakorolnod. A ferjed narhara nem erdekli mi van a gyerekkel megis beszol es te elfogadod a kritikajat neg a szivedre veszed. A gyerekednek nem fog ártani hogy talal valami egyedul vegezheto csendes tevekenyseget. Aztan meg mindig van ido anya-lanya, anya-fia programra ha te is mar feltoltodtel

2020. dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
#17 anyagi okok, hitel. Nincs hova menni egyikünknek sem. A hiteles ház lakhatatlan, albérletben lakunk. Egyedül pedig nem tudok fenntartani egy albérletet, pedig dolgozom.
2020. dec. 4. 11:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!