Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más török férfiak is ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más török férfiak is ilyen figyelmesek a nőkkel, mint a szomszédunk?

Figyelt kérdés
A szomszédunkban költözött egy házaspár. Fiatalok, a nő magyar, a férfi török. Ha egy pici táskát cipel is haza a boltból a nő, a férfi egyből kikapja a kezéből meg nyitja neki a kocsiajtót, nagyon szépen beszél és viselkedik vele. Dolgozni sem kell a nőnek, mégis jól tartja és divatos meg láthatóan drága rajta minden... Ez mennyire általános a törököknél? Eddig azt hittem, hogy ők ilyen hímsoviniszták
2020. nov. 6. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

a feministákkal szemben én is hímsoviniszta vagyok, a normális nőkkel meg olyan, amit leírtál.

Nővéremnek volt egy török palija, akiről idővel kiderült, otthon van még vagy 4 felesége...

Nagy kujon volt az ürge, ki is utasították MO.-ról.

2020. nov. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Nyilvan naluk is valtozo, nagyobb aranyban himsovinisztak, de akadhatnak mindenhol kivetelek.
2020. nov. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy magyar házaspárról tudom ugyanezt. Mindenhol van mindenféle ember.
2020. nov. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan már... Az ilyesmi egy kényszerű műsorszám az utca felé, ahol a macsó férfi renoméján csorba esne, ha azt látnák mások, hogy a nője munkát végez, értsd ez alatt akár egy cekker cipelését is.


Tudod, ha a nő egy tök üres cekkerrel direkt épp egy szoknyájára került foltot szeretne takargatni az utcán míg hazaér, a hapsi akkor is kitépné a cekkert a kezéből, mert neki be kell mutatni mások előtt, hogy ő végzi a munkát.

2020. nov. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!